Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Počet zobrazených příspěvků: 15 (z celkem 47 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-47 |

TEXTEM - Chceme učit mediální výchovou, ale nevíme jak

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
19. 01. 2011
Hradec Králové – Rámcový vzdělávací program přinesl do českých škol výuku mediální výchovy. Pedagogové jsou tak postaveni před úkol vyučovat téma, na které nebyli sami na pedagogických fakultách připraveni. Často proto hledají různé možnosti, jak získat potřebné znalosti v této oblasti.

TEXTEM - Otcové z Královéhradecka vítají novelu o střídavé péči

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
05. 01. 2011
Praha/Hradec Králové – Otcové z Královéhradecka, kteří iniciovali novelu zákona o rodině umožňující soudům častější udílení tzv. střídavé péče, vítají jeho současnou podobu navrženou poslancem Pavlem Staňkem (ODS).  Ta podle psychologů i pedagogů pomůže dětem, aby neztratily jednoho ze svých rodičů.

TEXTEM - Ježíškova popularita v Česku se zvyšuje. Válcuje Santu

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
22. 12. 2010
Hradec Králové - Santův čas v České republice vypršel. Nechtějí ho ani obchodní domy a prodejci, kteří tím v minulých letech lákali lidi k vánočním nákupům už od konce října. Počet příznivců tradičního dárkonoše Ježíška rok od roku v České republice roste. K dnešnímu dni se k iniciativě Zachraňte Ježíška, která před dvěma lety na Santův vliv jako první výrazně upozornila, hlásí na Facebooku přes 30 000 uživatelů.

TEXTEM - Hitem letošních předvánočních nákupů jsou kuriózní dárky

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
01. 12. 2010
Hradec Králové - V letošních předvánočních nákupech bodují u Čechů netradiční zážitky a kuriózní dárky. Mnozí tak najdou pod vánočním stromečkem dárkové poukazy na trénink mozku, projížďku fekálním vozem nebo třeba výlet na skákacích botách. Tento zvýšený zájem o kuriózní dárky zaznamenali provozovatelé e-shopů a prodejci netradičních dárků.

TEXTEM - Unikátní seminář v jičínské nemocnici předvedl, jak lze kvalitněji léčit pacienty

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
01. 12. 2010
Jičín - Oblastní nemocnice Jičín uspořádala ve středu 10. listopadu 2010, za podpory společnosti ICZ, ojedinělý odborný seminář zaměřený na zvyšování kvality poskytované zdravotní péče formou implementace procesního řízení v tomto zdravotnickém zařízení.

TEXTEM - Také znak Úpice součástí světového rekordu

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
18. 11. 2010
Úpice - Tvorba městského znaku z odpadového materiálu (obaly na potraviny) byla na Základní škole Úpice-Lány zahájena při veřejných oslavách desetiletí školního časopisu ÚL (10. 10.). Do celonárodního ekologického projektu, který vyhlásila pelhřimovská agentura Dobrý den, se zapojila více než stovka občanů Úpice a nejbližšího okolí, žáci a učitelé Základní školy Úpice-Lány.

TEXTEM - Ocenění za pomoc diabetikům převzala i starostka Úpice

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
15. 11. 2010
Praha - U příležitosti Světového dne diabetu byly v pátek 12. listopadu 2010 v Brožíkově síni pražské Staroměstské radnice za účasti radního a senátora za Prahu 11 pana Milana Pešáka předány ceny Svazu diabetiků.

TEXTEM - Robot se vejde do krabičky od sirek

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
12. 11. 2010
Praha - „Pamatuju si, jak jsem v letadle do Rumunska svíral tu malou krabičku a říkal si, že díky tomu prckovi tam sedím,“ vzpomíná jednadvacetiletý Ondra Staněk z Prahy a ukazuje mi docela obyčejnou krabičku od sirek.

TEXTEM - Ocenění za pomoc diabetikům

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
08. 11. 2010
Úpice - Čtrnáctý listopad je Světovým dnem diabetu. Při této příležitosti Svaz diabetiků České republiky předá 12. listopadu 2010 na Staroměstské radnici v Praze svá ocenění lidem, kteří pomáhají diabetikům v naší republice v jejich nelehkém údělu. Mezi oceněnými je i dosavadní úpická starostka Iljana Beránková.

TEXTEM - Boni Pueri pokřtí s Lucií Bílou společné vánoční album

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
02. 11. 2010
Hradec Králové - Boni Pueri natočili s Lucií Bílou album Bílé Vánoce Lucie Bílé, na které naváže od 11. listopadu koncertní šnůra po devatenácti kostelech v České republice a na Slovensku. Křest alba proběhne v úterý 2. listopadu od 18.00 v pražském Hard Rock Café (Malé náměstí 3, Praha 1) za účasti řady hostů z české hudební scény. Na křest naváže od 20.00 koncert Lucie Bílé.

TEXTEM - Podzimní zeleninu lidé kupují raději u zemědělců než v supermarketech

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
02. 11. 2010
Hradec Králové - Právě v těchto dnech se v zemědělských dvorech začaly prodávat čerstvé a české brambory, cibule a zelí. Lidé mají o tuto zeleninu velký zájem a prodejům ze dvora dávají přednost před koupí v supermarketech. Mají totiž jistotu, že kupují kvalitní produkty, které nejsou dovezeny v kamionech ze zahraničí a také nejsou ošetřeny chemickými postřiky.

TEXTEM - Lucie Bílá: Z pomluv na Boni Pueri jsem zhnusená

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
21. 10. 2010

Hradec Králové/ Praha - Nejúspěšnější česká zpěvačka se ve svém tiskovém prohlášení postavila za chlapecký sbor Boni Pueri a jeho ředitele Pavla Horáka:

„Z povzdálí sleduji obvinění, kterým čelí chlapecký sbor Boni Pueri a osobně jsem zhnusena z toho, jak se někdo může snížit k takovým pomluvám. Ředitele Pavla Horáka znám sedmnáct let a neznám laskavějšího a poctivějšího člověka s talentem pro práci s dětmi. Máme za sebou více jak čtyři stovky společných koncertů a z toho polovina z nich byla charitativních,“ komentuje situaci kolem Boni Pueri Bílá.

TEXTEM - Boni Pueri se ohradili proti informaci České televize o rozpadu

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
21. 10. 2010
Hradec Králové - Královéhradecký sbor Boni Pueri se dnes ostře ohradil proti informacím, které zazněly ve včerejší relaci České televize Události z regionů o tom, že se tento prestižní sbor „rozpadá“. Tato informace v žádném případě není pravdivá a sbor se proto okamžitě obrátil na Českou televizi s žádostí o odvysílání opravy zprávy. „Tato informace poškozuje dobré jméno a pověst tohoto tělesa. Okamžitě se na nás začali obracet naši partneři s žádostí o vysvětlení,“ uvedla zástupkyně ředitele Boni Pueri Hana Musílková. Podle ní odchod 40 chlapců, jednoho pedagoga a jednoho klavíristy od jedné koncertní skupiny v žádném případě neznamená rozpad školy. Škola je již v pondělí nahradila novými vyučujícími – sbormistrem i klavíristkou z řad předních českých umělců a pokračuje v další výuce.

TEXTEM - Den stromů

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
21. 10. 2010
Úpice - Stejně jako lidé, slaví i stromy svůj svátek. Ten připadá na 20. října, kdy stromy hrají všemi barvami a kdy je vhodné je sázet. Ani v Úpici jsme na Den stromů nezapomněli, a proto jsme se v sobotu 16. října sešli před ZŠ na Lánech, abychom společně vzdali hold přírodě.

TEXTEM - Hledání krajiny

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
20. 10. 2010
Úpice - Hledání krajiny - to je název výstavy známého trutnovského fotografa Ctibora Košťála, která byla v úterý 19. října slavnostně zahájena v Městském muzeu a galerii Julie W. Mezerové v Úpici.
| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-47 |

Doporučujeme