Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Počet zobrazených příspěvků: 15 (z celkem 47 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-47 |

TEXTEM - Nový sbormistrem Boni Pueri je světoznámý dirigent Štryncl

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
19. 10. 2010
Hradec Králové - Novým sbormistrem Boni Pueri se stal přední český dirigent Marek Štryncl, který již dříve se sborem spolupracoval. Jeho příchod ke sboru do Hradce Králové přivítala již řada známých osobností včetně známé zpěvačky Lucie Bílé, která se na spolupráci se Štrynclem velice těší.

TEXTEM - Světoznámý chlapecký sbor Boni Pueri vybírá nového sbormistra

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
18. 10. 2010
Hradec Králové - Světoznámý pěvecký sbor Boni Pueri z Hradce Králové hledá nového sbormistra, který by nahradil odcházejícího Jakuba Martince. Ten po několika letech práce se sborem ukončil spolupráci a od sboru odešel. Mezi prvními zájemci, kteří by měli Martince nahradit, jsou i známí sbormistři ze zahraničí.

TEXTEM - Společné prohlášení Svazku obcí Jestřebí hory a Království – Jestřebí hory, o.p.s.

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
14. 10. 2010
Úpice - Chceme se bránit proti nepravdám

 

Úpice – Členové výboru Svazku obcí Jestřebí hory a MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. se stali obětí předvolební kampaně v Úpici. Předvolební letáky Volby pro město v čele s Jiřím Středou nepravdivě informují o náplni práce a finančních tocích mezi těmito subjekty.

TEXTEM - Boeing bude testovat královéhradecké letiště

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
12. 10. 2010
Hradec Králové - Letoun Boeing bude v tomto týdnu testovat hradecké letiště. Cílem je zjistit, zda letiště vyhovuje všem bezpečnostním a technickým parametrům k provozování charterových letů z Hradce Králové do dalších destinací. Jedná se o výsledek několikaměsíční intenzivní práce vedení letiště, které usiluje o to, aby lidé mohli z hradeckého letiště létat na dovolené i na pracovní cesty po celé Evropě.

TEXTEM - Odběratelé v Hradci odmítli instalaci drahých měřidel

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
29. 09. 2010
Hradec Králové - Tepelné hospodářství v Hradci Králové nebude ke stávajícím vodoměrům instalovat další měřící zařízení. V půlce června obeslalo své odběratele, a zbavilo se tak této zbytečně drahé a nesmyslné zákonné povinnosti. Nový energetický zákon platný od září příštího roku totiž počítá se zdvojením měření na patách domů, které se mimo jiné negativně projeví na cenách za energie.

TEXTEM - Nové informační materiály

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
29. 09. 2010
Úpice - Město Úpice vydalo zbrusu nové informační materiály. Na své si díky nim přijdou všichni, kteří chtějí Úpici poznat blíže jak z hlediska přírodních krás, tak architektonických skvostů. Zajímavé informace se můžete dozvědět také o rodině Čapkových a dalších významných osobnostech, které žily v našem městě.

TEXTEM - Hradecké letiště získalo certifikát špičkové evropské kvality

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
22. 09. 2010
Hradec Králové - Letiště v Hradci Králové prošlo náročným procesem kontroly kvality v oblasti leteckých služeb a získalo prestižní mezinárodní certifikát ISO udělený německými inspektory. Jedná se tak o završení dvouleté restrukturalizace letiště, kdy certifikace potvrzuje schopnost letiště trvale poskytovat kvalitní služby zákazníkům podle předepsaných pravidel a také nastavení systému, který vede ke stálému zlepšování služeb.

TEXTEM - Švýcarští hasiči soutěžili v Úpici

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
10. 09. 2010
Úpice - Sobota 4. září byla v Úpici ve znamení dvou významných akcí. První z nich byl Světový den první pomoci a odpoledne pak hasičská soutěž s názvem ,,O pohár starosty" . Obě dvě akce mají v našem městečku již několikaletou tradici, tento rok však byly navíc okořeněny švýcarskou návštěvou, což průběh celého dne ještě zpestřilo. 

TEXTEM - V Hradci spustili další unikátní projekt na úsporu tepla

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
10. 09. 2010
Hradec Králové - Šest měsíců testovalo Tepelné hospodářství Hradec Králové (THHK) zcela inovátorský projekt rekuperace tepla na předávacích stanicích, které pomůže eliminovat zbytečné energetické úniky. Po úspěšném pilotním projektu termosnímkování města jde o další neotřelý způsob, jehož účelem je zpětně získávat ztrátové teplo z technologií předávacích stanic a zefektivnit dodávky tepelné energie zákazníkům.

TEXTEM - Úroveň českých adaptačních kurzů je stejná jako v zahraničí

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
06. 09. 2010
Hradec Králové - Školy v celé České republice zahajují školní rok adaptačními kurzy. Ty jsou určeny především pro nastupující a nové třídy. Podle supervizora kurzů a pedagoga volného času Tomáše Zdechovského jsou adaptační kurzy připravovány ve stejné kvalitě jako v zahraničí a rok od roku jejich úroveň roste.

TEXTEM - Výtvarníci z Úpice

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
03. 09. 2010
Úpice - Muzeum a galerie Julie W. Mezerové slavnostně zahájilo v úterý 7. září jubilejní výstavu úpických výtvarníků při příležitosti třiceti let od založení spolku. Ten vznikl v roce 1980 a jeho členové chtěli navázat na dlouholetou tradici úpických výtvarníků.

TEXTEM - Švýcarští hasiči budou soutěžit v Úpici

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
03. 09. 2010
Úpice - Šestičlenné družstvo z partnerské obce Oberbipp předvede svoje umění v sobotu 4. září na stadionu Sparta při soutěži v požárním útoku, která začíná ve 14,00 hod. Účast hasičů ze švýcarského kantonu Bern na tradiční úpické soutěži je dalším pokračováním mezinárodní spolupráce mezi Úpicí a Oberbippem.

TEXTEM - V Šimkových sadech vyroste adrenalinová věž

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
01. 09. 2010
Hradec Králové - LABYRINT LAN v Šimkových sadech vstoupí o víkendu 11. – 12. září 2010 do dalšího ročníku a přinese novinku v podobě adrenalinové věže. Vedle lanových překážek nabídne pohybové aktivity, výstavu graffiti, malování na přírodní materiály pro nejmenší, občerstvení po celý den s piknikem v trávě, osvěžující hudbu z djských gramofonů a nově outdoorové odměny.

TEXTEM - Sobotka po dvaadvacáté ožije jarmarkem

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
16. 08. 2010
Sobotka - Tradiční slavnost léta – to už je pro Sobotku její jarmark, který každoročně navštíví několik tisíc lidí. I letos, 21. sprna, přichází s nabitým programem – a to již po dvaadvacáté. Brány se otevřou v pátek večer večírkem pro nedočkavé. Na něm zahraje mimo jiné Lucie Revival.

TEXTEM - Historický autobus odveze děti na kreativní pobyt

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
13. 08. 2010
Hradec Králové - Už v pondělí 16. srpna v 10.00 hod. se klienti NZDM Klídek – Klub pro mládež a NZDM Klídek – Dětský klub vydají historickým autobusem na další zážitkový pětidenní pobyt. Letošním tématem je Kreativita.
| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-47 |

Doporučujeme