Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Počet zobrazených příspěvků: 15 (z celkem 47 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-47 |

TEXTEM - Rekordní počet hnízdících sokolů v CHKO Broumovsko - letos poprvé i s pozorováním pro veřejnost

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
12. 04. 2017

Police nad Metují - Přirozenými obyvateli pískovcových skalních měst jsou sokoli stěhovaví. Poté, co na konci 60. let minulého století z území Broumovska a prakticky celé střední Evropy vymizeli,  od roku 2000 se k nám pozvolna vracejí. 2012_sokol_samice_1cy_foto_j_vrna_120

TEXTEM - Zajistí stát skutečnou ochranu veřejných zájmů nebo povolí průzkum a možná i těžbu břidlicového plynu?

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
07. 03. 2012
Police nad Metují - Vloni v říjnu se na podatelnách obcí, měst a dotčených úřadů od Trutnova až po Náchod včetně celého Broumovského výběžku objevil vcelku nenápadný stručný dopis z Ministerstva životního prostředí (MŽP). Ministerstvo  vyzvalo obce a úřady k vydání stanoviska k žádosti australské společnosti Basgas Energia Czech, s.r.o. , která požádala stát o stanovení průzkumného území o velikosti 778 km2 za účelem vyhledání hořlavého zemního plynu a ropy. Většina obcí se k nekonkrétnímu a nedůležitě vypadajícímu dokumentu nevyjádřila nijak. Protože podle ministerského dopisu měl průzkum spočívat v rešeršních pracích a nedestruktivním geofyzikálním průzkumu, několik obcí písemně souhlasilo. Některé obce naopak z opatrnosti vydaly zásadní nesouhlas. Proti byly všechny dotčené orgány státní správy životního prostředí, Správa KRNAP a také Správa CHKO Broumovsko. Velké rozčarování v oblasti nastalo před Vánoci, kdy MŽP rozeslalo kladné rozhodnutí, ve kterém výslovně uvedlo, že součástí průzkumu mohou být i průzkumné vrty a průzkum vyloučilo pouze na území Krkonošského národního parku a I. zón CHKO Broumovsko.

TEXTEM - Po stopách erbu zlatého třmene

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
29. 08. 2011
Česká Skalice - Milovníci historie a obdivovatelé půvabné krajiny obklopující tok řeky Úpy se  můžou těšit na procházku po středověké stezce, která vzniká ve spolupráci se Sdružením pro Vízmburk, o.s. v rámci projektu Centra rozvoje Česká Skalice „Stezky za poznáním – šetrný produkt podporující rozvoj venkovské turistiky“ podpořeného Ministerstvem pro místní rozvoj a Královéhradeckým krajem.

TEXTEM - Den otců oslavili v zahradě

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
20. 06. 2011
Česká Skalice – Zahrada Vily Čerych se během nedělního odpoledne 19. června stala místem her, zábavy i poučení. 

TEXTEM - Stále více firem testuje své zaměstnance

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
07. 06. 2011
Hradec Králové - V dnešní době se personalisté či manažeři při přijímacích pohovorech už nemusí spoléhat jen na vlastní úsudek a intuici. Dle komunikačních specialistů z agentury Commservis.com vzrůstá počet společností, které pro výběr vhodného kandidáta využívají testování uchazečů pomocí psychodiagnostických metod. Takové postupy - testy, dotazníky, rozhovory, či simulace zátěžových situací - odkryjí komplexní osobnost uchazeče spolu se všemi negativními vlastnostmi a charakterovými rysy, které lze při pracovním interview snadno ukrýt za milý úsměv.

TEXTEM - Chtěli jsme pomoci a nezůstali jsme sami. Děkujeme!

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
24. 05. 2011

Česká Skalice - Solidarita s japonským lidem postiženým v březnu ničivým zemětřesením a vlnami tsunami přivedla občanské sdružení Centrum rozvoje Česká Skalice (CRČS) k nápadu uspořádat benefiční akci, jejíž výtěžek by byl věnován na pomoc potřebným. Cesta od ušlechtilé myšlenky k činu tak byla završena v neděli 22. května, kdy z terasy Vily Čerych po druhé hodině odpolední přivítala Květa Ležovičová z pořádajícího CRČS všechny přítomné a poděkovala všem hostům, organizátorům i sponzorům, kterým není lhostejný osud lidí zasažených obrovskou katastrofou, které nešlo předejít.

TEXTEM - Pasivní domy - přednáška pro veřejnost

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
19. 05. 2011
Jičín - Chystáte se stavět nebo rekonstruovat a současně šetřit energii? Nebo Vás jen zajímají novinky z oblasti pasivních a nízkoenergetických domů? Pak byste si neměli nechat ujít seminář na téma výstavby, vytápění a větrání (nejen) pasivních domů. 

TEXTEM - Seminář o prodeji ze dvora vzbudil velký ohlas

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
28. 03. 2011
Česká Skalice – Vzdělávací středisko Vila Čerych uvítalo v  pondělí 14. března ve svých prostorách účastníky semináře s názvem „Prodej ze dvora aneb potraviny hned z první ruky“.  Zvolené téma vzbudilo opravdu velký zájem jak ze strany zemědělců, tak i spotřebitelů z řad veřejnosti.

TEXTEM - Oběti kyberšikany se obracejí na počítačové experty

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
19. 02. 2011
Hradec Králové – Anonymní obtěžování nejen dětí přes SMS, e-maily a internet narůstá. Lidé a rodiče se ovšem místo na policii stále častěji obracejí na počítačové experty a IT specialisty. Ve většině případů chtějí na vlastní pěst zjistit, kdo se skrývá pod rouškou anonymity a znepříjemňuje jim život.

TEXTEM - Odpůrci střídavé péče tvrdí často nesmysly

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
19. 02. 2011
Hradec Králové – V souvislosti s projednáváním legislativní úpravy Zákona o rodině poslance Pavla Staňka (ODS) řešící problém tzv. střídavé péče se objevilo v médiích několik zásadních mýtů a nesmyslů. Česká republika dlouho patřila mezi poslední země, kde docházelo k diskriminaci otců v péči o dítě. Vloni soudci učinili průlom a nyní mohou soudy rozhodnout o střídavé péči i v případě, že s ní jeden z rodičů nesouhlasí.

TEXTEM - Veď mě dál, stezko má, naučná…

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
26. 01. 2011
Česká Skalice - Tak možná právě něco takového se honilo v hlavě autorům při psaní žádosti o dotaci na projekt s názvem „Stezky za poznáním - šetrný produkt podporující rozvoj venkovské turistiky“. Realizátorem projektu, který si klade za cíl nejen zmapovat, ale také vylepšit a rozšířit stávající síť turistických naučných stezek v našem regionu, je Centrum rozvoje Česká Skalice.

TEXTEM - Lidé preferují ubytování v domácím prostředí s českou kuchyní

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
26. 01. 2011
Hradec Králové – Česká tradiční kuchyně je vytlačovaná stále novými a novými řetězci fastfoodů a dojít si do restaurace na domácí štrúdl se stává spíše výjimkou. A nejde jenom o štrúdl, v současnosti se stává stále oblíbenější relaxovat a strávit dovolenou v typickém českém statku s domácí stravou.

TEXTEM - „Íčkaři“ sobě navzájem

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
25. 01. 2011
Vrchlabí - Pod taktovkou Krkonoš – svazku měst a obcí pokračují pravidelná setkání pracovníků krkonošských informačních center včetně Hlavního informačního střediska Správy KRNAP. Každý měsíc mají příležitost vzájemně vyměnit aktuálně vydané propagační tiskoviny, ale také tipy na v nadcházejícím období připravované sportovní, kulturní a společenské akce.

TEXTEM - Drahé pohonné hmoty ukázaly na zloděje a agresivní řidiče

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
24. 01. 2011
České Budějovice – Pro řidiče je tankování pohonných hmot v České republice drahé. Cena nafty je téměř o korunu dražší než průměr v Evropské unii. Dlouhodobě vysoké ceny, které zvyšují náklady na podnikání, ale i rodinný rozpočet, proto začali Češi řešit tím, že si daleko víc hlídají spotřebu u svých vozů a vedou si evidenci ujetých kilometrů.

TEXTEM - Kladské pomezí na veletrhu REGION TOUR 2011 v Brně

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
21. 01. 2011
Brno - Ve dnech od 13. do 16. ledna 2011 proběhl 20. ročník tradičního veletrhu cestovního ruchu Region Tour v Brně. BRANKA, o. p. s. Společně s partnery prezentovala náš region.
| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-47 |

Doporučujeme