Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo
Liberecký kraj - Lomnice nad Popelkou
Zpět

Počet zobrazených příspěvků: 1 (z celkem 1 nalezených)

LOMNICE NAD POPELKOU – Krkonošák 2012

Liberecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
04. 07. 2012
I když všechno začínalo v divadle, závěr patřil scenérii kouzelné přírody Krkonoš a Podkrkonoší, a hlavně pořádné cyklistické dřině. Takový byl úvod bikemaratonu Krkonošák 2012 v Lomnici nad Popelkou v sobotu 30. června ráno. Prezence v městském divadle probíhala ještě za občasného poprchávání, ale postupně se obloha „vyleštila“ a závodníky čekala pěkná výheň.

Doporučujeme