Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (729 hl.)
 
1x za týden (298 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (335 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (341 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2019
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MALÉ SVATOŇOVICE – Projekt Comenius

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
16. 04. 2008
Mladí záchranáři a ochránci veřejného pořádku z Čech a Polska se v dubnu sešli na soustředění v rámci projektu Comenius v Malých Svatoňovicích. Společně si naostro vyzkoušeli různé sporty, které by jim měly pomoci při budoucí práci hasičů, záchranářů či pracovníků Integrovaného záchranného systému.


Vybraní studenti z české Střední odborné školy ochrany osob a majetku prošli společně s kolegy z Vojenského Lycea z Katowic mimo jiné i horolezeckým výcvikem v Adršpachu či raftováním na řece Úpě. Největší ohlas mělo samozřejmě sjíždění jezů. Studenti také prošli několika psychologickými hrami, kde si mohli vyzkoušet svou schopnost spolupracovat v týmu a vymýšlet nová řešení krizových situací.

redaktor: Dušan Mihalečko, kamera: Dušan Mihalečko, střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme