Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3631
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Rozsvícení vánočního stromu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
30. 11. 2009
Blížící se Vánoce v Jičíně tradičně předznamenává rozsvícení stromu na Valdštejnově náměstí. Letos to připadlo na pátek 27. listopadu. Připraven byl bohatý doprovodný program a stylové občerstvení.

Před Masarykovým divadlem začalo odpoledne rozsvěcením lampionů. Zároveň proběhla soutěž o nejkrásnější lampion vlastní výroby. Následně se všichni přesunuli na Valdštejnovo náměstí, kde program pokračoval. Připraveny byly stánky s vánočním zbožím. Návštěvníkům zahrála skupina Kantoři z Nového Bydžova. Promluvil také starosta města Martin Puš a popřál všem krásný advent. Zazpívat přišli také žáci ze Základní umělecké školy v Jičíně, kteří společně s ostatními odpočítali rozsvícení stromku. Vánoční strom na Valdštejnově náměstí je vysoký přibližně 10 m a dovezen byl z Robous.


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Zbyněk Tůma, Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme