Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (976 hl.)
 
1x za týden (483 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (492 hl.)
 
1x za měsíc (500 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (788 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3239
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

CHLUMEC nad Cidlinou – Otevření koupaliště

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Chlumec nad Cidlinou - http://www.chlumecnc.cz
14. 06. 2011
Po roce se chlumečtí obyvatelé konečně dočkali otevření zrekonstruovaného koupaliště, které se uskutečnilo v neděli 12. června. Dlouho očekávaná událost přilákala spoustu lidí, nikdo si nechtěl nechat ujít prohlídku celého areálu koupaliště o rozloze 3,36 ha. Během otevření vystoupil chlumecký vodník Škeblička a na úvod návštěvníkům zatančily děti z Mateřské školy Beruška.

Požehnání novému koupališti provedl děkan Pavel Seidl a po něm se již přistoupilo k symbolickému stříhání pásky, které provedl starosta města Miroslav Uchytil, generální dodavatel Václav Bareš Stavoka Kosice, místostarosta Ivo Kučera, náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Vladimír Derner a zástupci dalších firem, které se na rekonstrukci podílely. Nechyběl samozřejmě slavnostní přípitek a koupaliště s největší bazénovou plochou v Královéhradeckém kraji bylo otevřeno. Hlavní bazén s atypickým tvarem má rozlohu 50 x 55 m a hloubku od 80 do 180 cm. Raritou je ostrov uprostřed bazénu o rozloze 475 m2, na kterém se nachází zážitková restaurace. Návštěvníci budou mít dále k dispozici skluzavky, trysku a chrliče vody. Nezapomnělo se ani na nejmenší, pro ně je připraveno dětské nerezové brouzdaliště o celkové ploše 55 m2. Lákadlem je kromě krásného bazénu i vstupné, pro dospělého je vstup na celý den pouhých 30 Kč. Rekonstruované koupaliště návštěvníky určitě mile překvapí a nadchne.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Pavla Mendřická, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme