Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1088 hl.)
 
1x za týden (547 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (570 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (870 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3638
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – 109. lázeňská sezóna

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
17. 05. 2017
Zahájení 109. lázeňské sezony v Poděbradech vyvrcholilo nedělním programem. Ten byl odstartován v 10 hod. v Městské knihovně vernisáží výstavy ke stočtyřicetileté tradici výroby skla. Svoji sklářskou činnost zde prezentuje pět firem působících v Poděbradech.

Na vernisáží promluvil starosta Poděbrad Ladislav Langr. Výstavu můžete navštívit do 25. června. Další program probíhal na kolonádě, kde nejprve vystoupila dechová hudba Daliborka z partnerského města Mariánských lázní. Následovalo Otevírání studánek od Bohuslava Martinů, v podání pěveckého sboru Gymnázia Jiřího z Poděbrad. Žehnání pramenům proběhlo u Eliščina pramene. Moderátor Jakub Charvát nejprve přivítal zástupce partnerských měst, představitelé města Poděbrady, ředitele lázní a předal slovo proboštu Vladimíru Hronkovi. Hned po žehnání pramenům, byl na kolonádě odstartován cyklovýlet. Trasa vedoucí kolem Labe měla cíl v Ekocentru Huslík. Kulturní program Pokračoval ve 13 hodin koncertem smyčcového orchestru Pražské konzervatoře. V úvodu zazněla skladba Fontána, kterou její autor Pavel Trojan věnoval městu Poděbrady.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme