Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1088 hl.)
 
1x za týden (547 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (570 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (870 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3638
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Festival Soundtrack Poděbrady

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
31. 08. 2017
Ve dnech 24. - 27. srpna se v Poděbradech uskutečnil 1. ročník mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií Soundtrack Poděbrady. S kamerou jsme festival navštívili v sobotu 26. srpna. Hlavní dění probíhalo v lázeňském parku, na kolonádě, náměstí a hlavní stage byla postavena na parkovišti vedle zámku.

V podchodu u nádraží jsme zastihli Barboru Šampalíkovou. Jak sami pořadatelé uvádějí, jde o rodinný festival, který je jedinečný nejen zaměřením na filmovou hudbu, ale také orientací na nové formy umění, multimédia a nejmodernější technologie, proměňující pasivní poslech hudby v interaktivní zážitek. Festival podobného zaměření v České republice dosud nebyl. Na pódiu u kongresového centra vystupovala rock´n´rollová skupina ze Sedlčan The Beautifuls. Ve 20 hodin přivítal na modrém koberci moderátor Jan Pokorný vzácné hosty, kteří přijeli na pozvání ředitele festivalu Michala Dvořáka. Byl mezi nimi ministr financí Ivan Pilný, herec Zdeněk Podhůrský, zpěvačka Leona Machálková, houslista Jaroslav Svěcený a nebo matematik Karel Janeček. Před samotným koncertem promluvil, krom dalších hostů, i ředitel festivalu Michal Dvořák a starosta Poděbrad Ladislav Langr. Následně už diváci přivítali potleskem Oscarem oceněného italského skladatele Nicolu Piovaniho a Filharmonii Hradec Králové. Skladatel cenu získal za hudbu k rovněž Oscarovému filmu Život je krásný.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme