Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (982 hl.)
 
1x za týden (495 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (496 hl.)
 
1x za měsíc (503 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (791 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3267
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – 46. ročník festivalu FEMAD

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
27. 09. 2017
V neděli 17. září od 15 hodin proběhlo v poděbradském divadle Na Kovárně slavnostní zakončení přehlídky a vyhlášení výsledků 46. festivalu mladých amatérských divadel FEMAD Poděbrady 2017. Přehlídka začala ve čtvrtek 14. září, kdy se představilo Divadlo Exil Pardubice.

Dále se do Poděbrad nominoval soubor Diverzanti Brno, Divadelní spolek Kroměříž, Divadlo Duha Polná, tři pražská divadla - Divadelní Duo ToŤ, Divadlo KoMa a Divadlo Ještě NE! a Studio Hamlet Železný Brod. Co bylo nového ve 46. ročníku nám pověděl ředitel festivalu Jakub Charvát. Po čtyři dny soutěžilo osm souborů o šest cen. Hned čtyři z nich získal Divadelní soubor Diverzanti Brno a jejich (Ne)chtěná útěcha. Domů si soubor odvezl Cenu tisku, Cenu divadelních klubů, cenu za Nejlepší ženský herecký výkon, kterou získala Karolína Baňková a cenu za Nejlepší inscenaci, kterou z rukou starosty Ladislava Langra přebrala autorka scénáře a režisérka Kateřina Volánková. Cenu za Nejlepší mužský herecký výkon přebral v zastoupení Ladislav Karda za roli v představení Toť divadlo! Divadelního dua ToŤ. Cenu diváků si z Poděbrad odvezla Iva Chaloupková a Zdislava Bohuslavová za herecký výkon v inscenaci Spolu, Divadelního studia Hamlet Železný Brod.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme