Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1088 hl.)
 
1x za týden (547 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (570 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (870 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3638
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY - Rozsvícení vánočního stromu v městské části Polabec

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
13. 12. 2017
V sobotu 9. prosince proběhlo v poděbradské městské části Polabec slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Tomu předcházelo rozsvícení stromů na poděbradském náměstí a ve čtvrti Žižkov, které se uskutečnilo v neděli 3. prosince.

Akci každoročně pořádá Sbor dobrovolných hasičů. V úvodu všechny přítomné přivítal starosta dobrovolných hasičů Luděk Hejcman aby následně předal slovo starostovi Poděbrad Ladislavu Langrovi, který nejprve poděkoval jednotce Sboru dobrovolných hasičů v Polabci za jejich činnost a pak vyslovil své přání k Vánocům. Po hezkém přání už nic nebránilo tomu, aby mohlo být odpočítáno rozsvícení vánočního stromu. O hudební část programu se postaral pěvecký sbor WeKvět se svým vánočním repertoárem. Jaký byl uplynulý rok pro hasiče z Polabce, to už nám pověděl jejich velitel Petr Kulhavý. Organizátoři nezapomněli ani na ty nejmenší. V hasičské zbrojnici si mohli vlastnoručně ozdobit perníčky a napsat svá přání Ježíškovi. Přáníčka pak mohli vhodit do připravené schránky aby jim Ježíšek mohl odpovědět. Pro dospělé byl připraven svařák a něco dobrého na zub. Všude byla cítit pohoda a vánoční atmosféra.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme