Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (982 hl.)
 
1x za týden (489 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (496 hl.)
 
1x za měsíc (503 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (791 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3261
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Masopust v Přední Lhotě

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
01. 03. 2018
Všechny masky z Přední Lhoty se sešly v sobotu 24. února před farmou Semeckých. Obnovený masopust a rej masek se tu konal potřetí. Každý kdo dorazil na start průvodu v půl druhé, dostal panáčka na zahřátí a domácí koblihu.

Obnovení masopustů, které se v Přední Lhotě konaly pravidelně až do roku 1957, mají na starosti dobrovolní hasiči. Jejich starosty Pavla Veselého, jsme se zeptali, proč se rozhodli obnovit tuto krásnou tradici. Průvod postupně prošel celou Přední Lhotou až k dětskému hřišti, a zpět ke Spolkovému domu, kde byl připraven program pro děti. V samém úvodu proběhlo nejprve vyhlášení nejlepších masek a předání cen. Následně se rozpoutala pravá dětská diskotéka. A kdo byl hladový a promrzlý, pro toho hasiči navařili 50 litrů výborné zabíjačkové polévky. Historii masopustů v Přední Lhotě nám přiblížil bývalý starosta hasičů František Kryka.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme