Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (982 hl.)
 
1x za týden (488 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (496 hl.)
 
1x za měsíc (503 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (791 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3260
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Den Poděbrad 2018

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
06. 03. 2018
Galavečer s předáváním výročních městských cen se konal v Divadle Na Kovárně v pátek 2. března. Celým večerem provázel skvělý moderátor a sportovní komentátor Petr Vichnar. Než došlo na předávání městských cen, proběhl křest stříbrné pamětní mince vydané u příležitosti výročí korunovace Jiřího z Kunštátu a Poděbrad českým králem.

Křtu se ujala autorka návrhu mince akademická sochařka Majka Vichnerová, předseda spolku Svatobor Václav Liška, PR manažer České mincovny Jaroslav Černý a starosta Ladislav Langr. Po křtu už nic nebránilo tomu, aby Petr Vichnar začal oceněné zvát na pódium. Nejprve se předávaly Záslužné listy Města Poděbrady. Ty z rukou starosty Ladislava Langra a místostarosty Ivana Uhlíře postupně převzali, Eva a Vratislav Benešovi, Martin Fér, Štěpán Hampl, Tereza Krejčíková, Pavel Polnický, Vojtěch Jan Spilka, Ludmila Trajhanová, Jan Turek, Ludmila Mollová a Eva Volejníková. Křišťálový štít Města Poděbrady získali – Milan Exner za přiblížení keramické tvorby mládeži i občanům a přínos při řešení veřejného prostoru ve městě. František Fojt, dlouholetý organizátor chodeckých závodů. Manželé Alena a Peter Fričovi, kteří svůj život zasvětili ve prospěch zdraví obyvatel Poděbrad a okolí. Čestmír Rakušan vybudoval úspěšnou rodinnou poděbradskou firmu. Jaroslav Slavický – emeritní první sólista Národního divadla, taneční mistr a ředitel Hudební a taneční školy. Vlastimil Špinka za dlouholetou pedagogickou výchovu a řídící činnost v oblasti školství. Eva Váchová za obětavou práci v poděbradském školství. Daniel Vencl za příkladnou práci s mládeží a handicapovanými sportovci při popularizaci boxu v Poděbradech. Ladislav Železný za dlouholetou činnost pro Sportovně střelecký klub Bohemia Poděbrady. Miroslav Káninský a Pavel Bažant za projekt „Sociální automobil“. A Kristína Kučerová za dlouholetou pedagogickou činnost v ZUŠ Poděbrady. Na závěr byly předány dvě Čestné medaile Města Poděbrady. Jako první ji převzal Petr Vácha za dlouholeté a nepřehlédnutelné zásluhy o rozvoj skautského hnutí v Poděbradech. Druhou medaili převzala 21. základna taktického letectva Čáslav jako poděkování za spolupráci a ocenění zásluh při ochraně vzdušného prostoru a vzornou reprezentaci při zahraničních misích Armády České republiky. Slavnostní večer zakončil koncert zpěvačky Leony Machálkové.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme