Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1088 hl.)
 
1x za týden (547 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (570 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (870 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3638
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Abeceda peněz

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
28. 03. 2018
Ve středu 21. března vyvrcholil v budově České spořitelny v Poděbradech projekt nazvaný Abeceda peněz. Zúčastnili se ho žáci 5. C ze Základní školy Václava Havla. O jaký projekt se jedná, nám pověděla projektová manažerka Andrea Dlouhá.

Děti své výrobky prodávaly na Velikonočním jarmarku ve čtyřech stáncích. Tři byly umístěny uvnitř Spořitelny a jeden na ulici před budovou. Fiktivní firma, kterou si děti založily se jmenovala Parťáci s.r.o. a jejím ředitelem byl Daniel Kříž. Zeptali jsme se, co ho překvapilo a co bylo na projektu nejtěžší. O tom jak se žáci z 5. C celého projektu, který trval tři měsíce, zhostili, nám pověděla jejich třídní učitelka Blanka Doležalová. Děti na jarmarku prodaly většinu svých výrobků a po sečtení tržby se dozvěděly, že vydělaly 16 906 Kč. K jejich překvapení jim Spořitelna ještě věnovala půjčenou částku 3 tis. Kč. Vydělané peníze využijí na společný výlet. Na Velikonočním jarmarku byl přítomen i ředitel ZŠ Václava Havla Vlastimil Špinka. Zajímalo nás, jak on je s celým projektem spokojený.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme