Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1088 hl.)
 
1x za týden (547 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (570 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (870 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3638
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Krasobruslařský klub oslavil 7 let své činnosti

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
12. 04. 2018
Slavnostní exhibice proběhla na zimním stadionu v Poděbradech v neděli 8. dubna. Krasobruslařský klub Poděbrady tak oslavil sedm let své existence. Na ledové ploše se představily děti z bruslařské školičky a také účastnice celé řady krasobruslařských soutěží.

Svým hlasem doplnila kouzelnou atmosféru na zimním stadionu i muzikálová zpěvačka Radka Fišarová. O tom, jaké byly počátky klubu nám pověděla předsedkyně Dagmar Mikolandová. Po uzavření zimního stadionu, z důvodu stavby nové haly, nastalo složité období, kdy musely krasobruslařky tři roky trénovat nepravidelně v Nymburce a v Kolíně. Lepší časy nastaly až od sezóny 2014/2015, kdy byla nová hala dokončena a klub se mohl vrátit na domácí led. Od podzimu roku 2013 se Krasobruslařský klub Poděbrady připojil k Projektu Bruslička a v jeho rámci krasobruslařky absolvují závody jako např. Memoriál Karla Diviše ve Dvoře Králové, Vánoční závod ve Dvoře Králové nad Labem, Malá cena Nového Města nad Metují, Novoměstská bruslička, Chrudimská bruslička a v neposlední řadě závod Poděbradské ledové srdce pořádaný na domácím zimním stadionu.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme