Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (982 hl.)
 
1x za týden (495 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (496 hl.)
 
1x za měsíc (503 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (791 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3267
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Slavnostní večer předání Křišťálových růží

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
26. 04. 2018
Poděbrady se opět po roce proměnily v město poezie a mluveného slova. 56. ročník Poděbradských dnů poezie se konal ve dnech 19. až 22. dubna. Program vyvrcholil v sobotu slavnostním večerem v Divadle Na Kovárně, kde došlo k předání Křišťálových růží, nejvyššího ocenění v oboru přednesu poezie a prózy.

Cenu letos převzala Daniela Kolářová, Igor Bareš a Božidara Turzonová. Jak se na padesátišestiletou historii festivalu dívá předsedkyně spolku SLOVO a HLAS Marta Hrachovinová? Jako první převzala Křišťálovou růži z rukou starosty Ladislava Langra herečka Božidara Turzonová. Laudatio připravil Vladimír Rusko a Zuzana Laurinčíková. Další Křišťálová růže patřila herci Igoru Barešovi. Představení jeho osoby, to už byl úkol pro Aleše Vrzáka. Třetí Křišťálovou růži převzala česká herečka Daniela Kolářová. Její laudatio připravil Miloš Horanský. Na závěr se všichni odebrali k rozáriu poděbradského zámku, aby zde Božidara Turzonová, Daniela Kolářová a Igor Bareš, zasadili své růže.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme