Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1077 hl.)
 
1x za týden (537 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (551 hl.)
 
1x za měsíc (558 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (861 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3584
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Soundtrack 2018

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
05. 09. 2018
Festival filmové hudby a multimédií Soundtrack 2018 se konal v Poděbradech ve dnech 30. srpna až 2. září. Jedná se o rodinný festival, který je jedinečný nejen zaměřením na filmovou hudbu, ale také orientací na nové formy umění, multimédia a nejmodernější technologie, proměňující pasivní poslech hudby v interaktivní zážitek.

Prakticky celé Poděbrady zaplavila hudba a také návštěvníci ze všech koutů naší země i ze zahraničí. S kamerou jsme festival navštívili v sobotu 1. září. A i když počasí příliš nepřálo, návštěvníky to neodradilo. Hudební vystoupení a doprovodné akce probíhaly v celém lázeňském parku. V podchodu u nádraží se představila zpěvačka a písničkářka Kaczi. Využít jedinečnou příležitost mohli návštěvníci v Hudební kavárně. Hostem byla americká violoncellistka Tina Guo a odpovídala na otázky nejen o hudbě. V horní části parku byla umístěná Dětská stage. I tady probíhal bohatý program a představily se zde dětské muzikálové hvězdy. Své umění předváděl i Ondřej Ruml. ČEZ stage na lázeňské kolonádě patřila od 16,30 h. Anetě Langerové a její kapele. Na festivalu Soundtrack 2018 vystoupila řada světových hudebníků, zněly melodie například z filmu „Ať žijí duchové“ nebo „S čerty nejsou žerty“. Vše zahájil vyprodaným čtvrtečním megakoncertem Čechomor, a vrcholem byl sobotní koncert Erica Serra a následně unikátní koncertní show Vivaldiano.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme