Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

VÍTĚZNÁ – Masopustní veselí

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Vítězná - http://www.vitezna.cz
12. 02. 2019
Zimní den jak má být, spousta masek, kde nechyběla kobyla ani medvěd s medvědářem, to je to správné Masopustní veselí, které se v obci Vítězná na Královédvorsku konalo už po třetí. V sobotu 9. února se masky shromáždily na návsi, aby z rukou starosty převzaly klíč od obce.

Pak už nic nebránilo tomu, aby masopustní průvod prošel celou obcí a v 11 hodin dorazil na obecní zahradu. Tam byly připraveny zabíjačkové pochoutky, mezi nimiž nechyběla ani rekordní tlačenka dlouhá 333 cm a jitrnice, které měřily 2 a 2,5 m. K dobré náladě vyhrávalo hudební seskupení Nešlapeto a ve 12 hodin se představil domácí soubor Vítězňáček. Před tím ale ještě starosta obce Petr Hrubý přivítal zástupce partnerských obcí. Starostu Slovenské obce Víťaz Jána Baloga a starostu polského Marciszówa Wiesława Cepielika. Ve 14 hodin pokračoval program s porotcem soutěže MasterChef, šéfkuchařem Janem Punčochářem, který připravil několik specialit. Na závěr samozřejmě nechyběla ani tombola, kde největším lákadlem bylo téměř 100 kilové prase, pytel šrotu nebo stolní vysavač. Na závěr ještě dodejme, že každý kdo má ve Vítězné trvalé bydliště měl zabíjačkový talíř zdarma.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček, foto: Nikola Tylšová

Doporučujeme