Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1077 hl.)
 
1x za týden (537 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (551 hl.)
 
1x za měsíc (558 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (861 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3584
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Den Poděbrad

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
11. 03. 2019
Pro lázeňské město Poděbrady je jeden z nejdůležitějších dnů 4. březen. Právě tento den před 547. roky došlo k povýšení Poděbrad na město. V Poděbradech si tento slavnostní den připomínají také předáváním Městských cen v zámeckém Divadle Na Kovárně.

Celým večerem provázela Jolana Voldánová, která nejprve přivítala starostu Poděbrad Jaroslava Červinku. Ten všechny přítomné pozdravil a popřál jim příjemný večer. Mezi pozvanými hosty byl i předseda Senátu PČ republiky Jaroslav Kubera, senátorka Emílie Třísková, poslankyně Věra Kovářová a místostarostové Poděbrad Roman Schulz a Miroslav Holas. Záslužné listy oceněným předávala poslankyně Věra Kovářová a místostarosta Miroslav Holas. Anna Bosáková list převzala za obětavou, a nepostradatelnou práci pro základní organizaci Svazu postižených civilizačními chorobami. Karel Doležal za dlouholetou obětavou práci archiváře Smíšeného pěveckého sboru svaté Cecílie. Iva Hanušová za dlouholetou obětavou práci ve Smíšeném pěveckém sboru svaté Cecílie. Lukáš Kladívko za reprezentaci města Poděbrady v oblasti výtvarného umění ve veřejném prostoru. Evženie Kosinková za dlouholetou práci ve výboru Klubu českých turistů. Hana Mandíková za aktivní práci ve spolku Akademie třetího věku. Viktorie Dušánková a Dominika Martínková za vynikající sportovní výsledky a zisk titulu mistryně světa. Luboš Pokorný za organizaci prvního poděbradského listopadového shromáždění roku 1989. Hana Svobodová za dlouholetou láskyplnou péči o klienty domova důchodců Luxor. Zdeněk Šafránek za vzornou a úspěšnou reprezentaci města Poděbrady na paralympijských hrách v jihokorejském Pchjongjangu. Daniel Vondráček za dlouholetou reprezentaci střeleckého klubu v Poděbradech. Jan Stránský za mezinárodní hudební úspěchy v oblasti hry na kytaru. Cenu Křišťálový štít Města Poděbrady převzali z rukou senátorky Emílie Třískové a místostarosty Romana Schulze Zdeněk Jahn za dlouhodobou spolupráci s městem Poděbrady v oblasti pozemkové správy a krajinotvorby. Jindra Dlabová za příkladný přínos pro Poděbrady ve veřejné práci v komunální politice, za iniciování založení a aktivní spoluúčast při zprovoznění místní služby Senior taxi a Ivana Pešková za dlouholetou a obětavou pedagogickou činnost. Na závěr předával senátor Jaroslav Kubera a starosta Jaroslav Červinka Čestné medaile Města Poděbrady. Převzít si je přišli - Virginie Walterová za vynikající mezinárodní prezentaci české a světové hudby, obohacování místního kulturního života a dlouholetou pedagogickou činnost. Petr Borecký za dlouholetou a úspěšnou práci v oboru krejčovství, pokračování nepřetržité tradice poděbradské rodinné firmy Krejčovství Borecký, u příležitosti 90 let trvání firmy. Hana Tomková za dlouholetou výtvarnou a pedagogickou činnost a František Kříž za dlouholetou přínosnou práci v oblasti kultury a regionální historie.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme