Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1036 hl.)
 
1x za týden (519 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (519 hl.)
 
1x za měsíc (527 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (819 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3420
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PRAHA - Řízení financí na světové úrovni

Praha
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
25. 12. 2005
1. mezinárodní výroční konference "Finance Excellence"
Ve středu 6. října 2005 proběhla v prostorách pražského hotelu AMBASSADOR 1. výroční konference Klubu finančních ředitelů „Řízení financí na světové úrovni“. Konferenci předcházel Galavečer v luxusních prostorách administrativního centra LIGHTHOUSE.


Večer byl pojat jako neformálním setkání, které doprovázel bohatý doprovodný program (módní přehlídka, degustace vín, multikontinentální raut, či ochutnávka doutníků). Vyvrcholením byla bohatá tombola, ve které mohli účastníci vyhrát zapůjčení vozu Porsche, volné fee na prestižní golfové hřiště, získat sadu doutníků Davidoff, vynikající láhev vína, luxusní společenské oblečení od společnosti Steilmann a mnohé další dárky.
Cílem konference bylo prezentovat nejlepší postupy finančního řízení v ČR a zahraničí. V rámci konference získal každý z účastníků informace o fungování procesu finančního řízení, klíčových kompetencí finančních ředitelů a nejnovějších trendů v této oblasti.
Odbornou konferenci moderoval Dean Brabec, managing director Arthur D. Hlavními speakery byli sami finanční ředitelé, zástupci mezinárodních institucí, poradenských firem a vysokých škol jako například Martin Herrmann, místopředseda představenstva a finanční ředitel RWE-Transgas, Kamil Ziegler, finanční ředitel PPF, Pavel Elis, člen představenstva a ředitel divize Obchodování a služby Pražská energetika nebo Bořivoj Pražák, Vysoká škola finanční a správní.
Součástí konference byl bleskový průzkum spokojenosti finančních ředitelů s finančním řízením a definováním klíčových prvků finančního řízení pro úspěch společnosti. Na konci konference každý obdržel vyhodnocení pohledu finančních ředitelů na finanční řízení v ČR a porovnání s průzkumem, který byl realizován v zahraničí.
Jako bonus obdrželi účastníci sadu benchmarkingových dat od společnosti Arthur D. Little, kde jsou uvedeny hodnoty klíčových ukazatelů z oblasti finančního řízení a nejlepší uplatňované postupy u vybraných společností z celého světa. Každý účastník rovněž získal zdarma celoroční předplatné časopisu Finanční management a Auto motor a sport.
Odborná konference „Řízení financí na světové úrovni“ se setkala s významnou podporou v odborném tisku, především v oblasti zkušeností s měřením a řízením výkonnosti a risk managementem. Závěry z konference uveřejnily časopisy Ekonom a Finanční management.
Konference se stala prvním krokem pro vytvoření diskusní platformy finančních ředitelů, resp. založení Klubu finančních ředitelů „CFO Club“ s celoročním programem.
Doporučujeme