Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1036 hl.)
 
1x za týden (519 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (519 hl.)
 
1x za měsíc (527 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (819 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3420
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PRAHA - Spuštění webových stránek klubu finančních ředitelů

Praha
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
27. 12. 2005
Dne 22. 11. 2005 byly slavnostně spuštěny webové stránky a pokřtěno logo klubu finančních ředitelů "CFO Club". Kmotry loga byli pánové Jiří Schwarz, děkan fakulty Národohospodářské Vysoké školy ekonomické a Dean Brabec, managing director mezinárodní poradenské společnosti Arthur D. Little pro Českou a Slovenskou republiku.

V úvodu pohovořil o významu finančního řízení Dr. Gerrit Seidel, managing director mezinárodní poradenské společnosti Arhtur D. Little pro Evropu. Večerem diváky provedla Karla Mráčková, k poslechu příjemně hrála kapela Boro a pro účastníky byl připraven bohatý raut.

Slavnostnímu večeru předcházel odborný workshop na téma „Měření a řízení výkonnosti a top manažerský reporting společnosti“. Workshopu se zúčastnilo 50 finančních ředitelů z předních českých a slovenských podniků.

Cílem této odborné části bylo představit nejlepší postupy v oblasti měření a řízení výkonnosti a prezentovat zkušenosti s implementací různých přístupů řízení v předních českých podnicích. Ve druhé části odpoledního workshopu získali účastníci informace o nástrojích řízení, které nabízejí nejčastěji používané informační systémy v České republice.
V rámci odborného programu vystoupili:
· Dean Brabec, Managing Director, Arthur D. Little, který pohovořil na téma: Vývoj systémů pro měření a řízení výkonnosti

· O řízení výkonnosti a manažerském reportingu v praxi promluvili:
o Ing. Kamil Ziegler, finanční ředitel, PPF
o Ing. Lukáš Roubíček, finanční ředitel, Severomoravská plynárenská

· Současné trendy v oblasti měření a řízení výkonnosti představil Ing. Bořivoj Pražák z Vysoká školy finanční a správní

Využití IT nástrojů pro měření a řízení výkonnosti představili zástupci IT společností:
· Ing. Michal Kroutil, senior consultant, Ciber Novasoft
· Ing. Michael Hanke, ARIS product manager, IDS Scheer ČR
· Ing. Martin Grof, ERP Solutions Specialist, Oracle Czech

Pro rok 2006 připravil CFO Club mnoho dalších odborných i společenských akcí. Věříme, že Klub bude stejně dravý jako znázorněný dravý pták v logu klubu finančních ředitelů.
Doporučujeme