Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1036 hl.)
 
1x za týden (519 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (519 hl.)
 
1x za měsíc (527 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (819 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3420
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PRAHA - Rossignol představil kolekci 2006

Praha
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
30. 12. 2005
V České republice byla módní kolekce Rossignolu představena 23. listopadu na Snídani s Rossignolem, která byla určena pouze redaktorům z módních titulů. Zúčastnění hosté měli možnost vidět to nejlepší z kolekce během krátké módní přehlídky přímo v prodejně společnosti SKI Charvátová – Rossignol & Asics Centrum v Praze.

Značka Rossignol funguje na českém trhu prostřednictvím společnosti SKI Charvátová, spol. s r.o. již 15 let. Společnost nese jméno své majitelky a zároveň historicky nejúspěšnější české sjezdové lyžařky – Olgy Charvátové-Křížové, která získala bronzovou medaili na Olympijských hrách 1984 v Sarajevu.

V devadesátých letech začala společnost Rossignol výrazně rozšiřovat svoji nabídku z lyžařských potřeb i na oblečení a potřeby pro sport i volný čas a další doplňky jako například pásky, peněženky či kabelky.

Sezóna 2005 – 2006 je však průlomovou. Na český trh se ve větší míře dostává kolekce, na níž se podíleli módní návrháři světových jmen jako Emilio Pucci a J. C. Castelbajac. Vznikla tak mimořádná řada oblečení vhodná do extrémních podmínek, ale zároveň také luxusní a elegantní móda s překvapivým designem plným nádherných střihů, působivých motivů a pestrých barev. Rossignol tak zamíchal karty na módním trhu a přestal se řadit pouze mezi značku nabízející výstroj na hory. Kolekce získala značnou pozornost a úspěch.

Na příští rok plánuje značka Rossignol další expanzi na módním trhu. V nové sezóně je pro věrné zákazníky i pro módní veřejnost připraveno další překvapení. Tentokrát v podobě spolupráce s proslulým anglickým návrhářem, jehož jméno zatím zůstává zahaleno tajemstvím.

Novináři projevili velký zájem nejenom o módní kolekci, ale také o technické vybavení a plány společnosti na nadcházející sezónu. Další obchody má firma ve Zlíně a ve Špindlerově Mlýně. Kromě Rossignolu zde najdete také značky Asics a Cleveland se širokou nabídkou vybavení pro sport a golf.

Rok 2005 byl však významný i po dalších stránkách. Rossignol společně se společností Quiksilver vytvořil největšího světového výrobce venkovního sportovního vybavení.

Společnost Rossignol si už od roku 1907, kdy vznikla – tedy téměř před 100 lety! - udržuje první pozici ve světovém obchodu s lyžemi. Tento úspěch stvrdila výrobou své již 50-milionté lyže!

Doporučujeme