Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (873 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2563
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

BRNO - Svitavy na veletrhu Regiontour 2006

Jihomoravský kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
27. 01. 2006
Dvanáctého ledna začal na brněnském výstavišti 15. ročník mezinárodního veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR 2006. Letošní třídenní veletrh byl nejrozsáhlejším ve své historii a zároveň se jedná o největší veletrh svého zaměření ve střední Evropě. Prezentovaly se zde všechny kraje České republiky a některé zahraniční regiony.

Pardubický kraj měl v rámci Východních Čech společný stánek s královehradeckým krajem.
Slavnostního otevření expozice obou krajů se zúčastnili vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek, hejtman Královehradeckého kraje Pavel Bradík, zástupci sídelních měst obou regionů a ministr pro místní rozvoj Radko Martínek. Klidný průběh veletrhu náhle přerušil mužský hlas, který požádal všechny návštěvníky, aby opustili pavilón. Všichni přítomní byli tímto faktem znepokojeni a většina z nich se uchýlila do vedlejšího pavilonu A, kde se konal veletrh cestovního ruchu GO. Od policistů jsme se později dověděli, že neznámý pachatel ohlásil uložení bomby v pavilonu V. Po dvou hodinách se situace uklidnila a ruch kolem expozic veletrhu RegionTour začal opět nabírat na obrátkách. Samozřejmě i kolem té svitavské. Obsluhy stánku se tradičně zhostili pracovníci informačního centra ve Svitavách. Hlavním cílem veletrhu RegionTour je přilákat turisty a návštěvníky do českých regionů a jejich měst. Naše město mělo tu čest se předvést i na hlavním pódiu. Například stručným představením historie města Svitav v prezentaci, kterou připravila Klára Kargerová a poté zde své umění předvedl Pěvecký sbor Iuventus se sbormistryní Věrou Burešovou.
Studentka svitavské Střední zdravotnické školy se v listopadu minulého roku utkala se šestnácti dívkami o titul královny regionů České a Slovenské republiky. Soutěž REGION REGINA 2006 se konala již po deváté a pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj České Republiky.
Kláře se podařilo zaujmout porotu a získala tak zvláštní cenu za originální recept na krajové jídlo.
V sedmnáct hodin v rámci vyhlášení soutěže REGION REGINA předstoupila před početné publikum a převzala ocenění z rukou vedoucího manažera veletrhů GO a Region Tour Miloňe Mlčáka a jednoho z pořadatelů soutěže Jaroslava Rektora. Oceněným dívkám přišel poblahopřát i ministr Radko Martínek. Na závěr prvního dne veletrhu se v expozici Pardubického kraje na chvíli zastavil i premiér České republiky Jiří Paroubek
Doporučujeme