Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (806 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (386 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2284
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIHLAVA - HIT MÓDA 2007

Kraj Vysočina
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
24. 05. 2007
Ve středu 25. dubna se v Domě kultury v Jihlavě konal 2. ročník charitativní módní přehlídky HIT MÓDA 2007. Akci opět zaštítila společnost Tvář nové Evropy za finanční podpory četných sponzorů.

Úlohy moderátorů se ujali Jan Čenský a Jana Adámková. K videní byly modely známých návrhářek Soni Hlaváčkové, Jany Berg a Jaroslavy Sedláčkové. Oblékly je krásné modelky v čele s Agátou Hanychovou vedené choreografem Janem Crhou. Zárukou skvělé podívané bylo vystoupení zpěvačky Heleny Zeťové a taneční skupiny Dance 2XS. Na závěr večera proběhla v předsálí dražba obrazů a drobných předmětů vyrobených převážně žáky Základní školy speciální v Jihlavě. Výtěžek akce ve výši něco přes 100 tis. Kč poputuje na konto handicapovaných dětí prostřednictvím o.s. Dobrý skutek.
Doporučujeme