Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (953 hl.)
 
1x za týden (450 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (473 hl.)
 
1x za měsíc (478 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (518 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2872
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PRAHA - Manuál úspěšné ženy "MUŽ"

Praha
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
23. 06. 2007
V sobotu 26. května se v prostorách sálu Boccacio Grandhotelu Bohemia v Praze konala I. výroční konference projektu Manuál úspěšné ženy s názvem „Jak zaujmout ve společnosti“. Patronát nad konferencí přijala první dáma etikety a společenského chování, paní Eliška Hašková Coolidge. Konference se zúčastnilo na 80 žen ze všech koutů republiky.

Všechny přítomné přivítala Eva Čejková, zakladatelka projektu a následovala moderovaná diskuse na téma „Česká žena na cestě k úspěchu“.
K velmi zajímavým přednáškám konference se určitě řadily ty, které pro ženy připravili muži – plastický chirurg Jan Měšťák, psychiatr Jan Cimický a ekonom Miroslav Ševčík.
Pohled na krásu zvenčí, která dotváří naši image, přiblížily ve svých příspěvcích: kosmetička Vlasta Libotovská a kadeřnice Jaroslava Křepelková společně s Heidi Janků.
Psycholožka Marta Boučková celou konferenci okořenila svými vstupy z odborného hlediska.
Po celou dobu konference byl k prodeji speciální náhrdelník „MUŽe“. Jeho prodejem a dalšími dobrovolnými příspěvky z řad přítomných žen bylo vybráno 7 000,- Kč, které přímo na místě převzala Kateřina Prinzová z nadačního fondu Slunce pro všechny.
Večer, kterým provázel moderátor Vlasta Korec, patřil módní přehlídce a na závěr byla pro účastníky připravena bohatá tombola.
Doporučujeme