Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (807 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (386 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2285
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PRAHA - Manuál Úspěšné Ženy („MUŽ“) se představil na Chodově

Praha
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
23. 11. 2007
Projekt Manuál Úspěšné Ženy („MUŽ“) se 17. listopadu představil návštěvníkům v Praze na Chodově. Hlavní zábavný program byl zahájen v 15:30 hod. Poté, co moderátor Vlasta Korec představil projekt „MUŽ“ i Nadační fond SLUNCE pro všechny, proběhly celkem tři módní přehlídky, na kterých byly k vidění trendy oblečení a doplňky partnerů akce. www.manualzeny.cz

Jelikož celá akce byla pojata ve vánoční tematice, nemohly chybět ani ukázky správného balení dárků. Během celodenního programu bylo možné seznámit se s projektem a jeho myšlenkou, zakoupit skvělé vánoční dárky nejen pro ženy, pomoci Nadačnímu fondu SLUNCE pro všechny, zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny a hlavně se dobře pobavit. Součástí byla i módní přehlídka, připravená ve spolupráci s partnery akce.
Na závěr zábavného doprovodného programu proběhlo losování tomboly o hodnotné ceny!

redaktor: Veronika Kerhartová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme