Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3631
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

CHLUMEC NAD CIDLINOU - Zámecká svatba na Karlově Koruně

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
02. 10. 2012
Zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou se přes noc  proměnil ve velký svatební salón a zároveň obřadní síň.  Nechyběly přehlídky svatebních šatů, ukázky šperků, ani květinových výzdob. K dispozici byly vizážistky, ale i  výrobci svatebního cukroví nebo  dortů. To všechno v sobotu 22. září na akci nazvané – jak jinak – Zámecká svatba.

Pro návštěvníky – a nebyli to určitě jen ti vdavek chtiví – se otevřely všechny prostory Karlovy Koruny vhodné pro svatební obřad včetně Mramorového sálu. Sečteno a podtrženo - inspirace a návod na svatbu na zámku. V bohatém doprovodném programu nemohly pochopitelně chybět módní přehlídky svatebních a společenských šatů - od retra až do současnosti. Především dámy si mohly připomenout, ale i prohlédnout poslední trendy v líčení a účesech. Cílem výstavy Zámecká svatba na zámku Karlova Koruna bylo prezentovat ucelenou nabídku pro přípravu a realizaci svatebního dne. V párty stanu na zámeckém nádvoří byly připraveny i ukázky svatebního stolování, včetně ochutnávek několika druhů svatebního menu. Akce Zámecká svatba v chlumecké Karlově Koruně měla motto Svatební a společenské inspirace pro rok 2013. Ale bylo zřejmé, že někteří z návštěvníků využijí tuto inspiraci ještě v letošním roce - a určitě i na zámku.

 

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera: Jaromír Klokočník, střih: Luděk Vondrouš 

Doporučujeme