Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3631
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Cenu Modrá Niké převzal Pavel Jílek

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
15. 04. 2010
V obřadní síni v Hořicích proběhlo ve středu 14. dubna slavnostní vyhlášení ankety "Sportovci města Hořic roku 2009". Na úvod promluvil starosta Hořic Ivan Doležal, který poděkoval sportovcům za jejich vynikající úspěchy a připomněl, jak město podporuje sport. Přivítal také vzácného hosta, poslance Zdeňka Lhotu, který zde zastupoval Nadační fond Modrá Nike.

O kulturní zpestření se postarali studenti Základní umělecké školy Melodie. Předseda sportovní komise Aleš Svoboda představil nominované a v jednotlivých kategoriích vyhlásil vítěze. Celkem bylo v osmi kategoriích nominováno 21 sportovců. Ceny sportovcům předával starosta Ivan Doležal, místostarostka Hana Richtermocová a ředitel Sportovního zařízení města Hořice Martin Sodomek. Mezi oceněnými sportovci byl František Kráčmar – kuželky, Štěpánka Hofmanová – všestrannost, gymnastika, Vojtěch Tulka – kuželky, Ivan Horáček – kulturistika a kolektiv mažoretek Poupata. Osobností roku se stal Martin Pour. Dále bylo uděleno pět medailí za zásluhy o rozvoj hořického sportu a vyhlášen byl také trenér roku, kterým se stal František Kráčmar. Do sportovní síně slávy byl slavnostně uveden Pavel Jílek, který se věnoval a stále věnuje hodu oštěpem. Z rukou poslance Zdeňka Lhoty převzal krásnou sošku Modrá Niké. Z úspěchů oceněného Pavla Jílka jmenujme alespoň čtyřnásobné získání titulu mistra republiky. Pan Jílek úspěšně reprezentoval tehdy Československou republiku v hodu oštěpem a vlastně tomu tak činí dodnes, jednu z nejcennějších medailí získal v roce 2009, kdy vyhrál zlatou medaili v Lahti ve Finsku na mistrovství světa. Sedmé vyhlášení sportovce roku města Hořice se neslo ve velmi příjemné a uvolněné atmosféře.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová
Doporučujeme