Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1077 hl.)
 
1x za týden (537 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (551 hl.)
 
1x za měsíc (558 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (861 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3584
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Slavnostní vyhlášení nejlepších jezdců 2009

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
12. 10. 2009
Automotoklub v Hořicích pořádal v sobotu 10. října slavnostní vyhlášení nejlepších jezdců v silničním motocyklovém sportu za rok 2009. Akce proběhla v sále kulturního domu Koruna v Hořicích. Vyhlašovalo se Mistrovství republiky ve všech kategoriích včetně Přeboru České republiky Klasik.

Celkem bylo v 19 kategoriích vyhlášeno 79 jezdců. Příjemným odpolednem provázeli Ladislav Kočí, Josef Kubíček, Václav Svoboda a Martin Sodomek. V nejprestižnější kategorii Superbike skončil na pátém místě Tomáš Mikšovský a čtvrtý byl Jaromír Švec. Třetím místem se může pochlubit Jiří Dorňák, druhý skončil Zdeněk Brabec a na nejvyšší stupínek dosáhl Miloš Čihák. Ocenění předávali starosta Hořic Ivan Doležal a prezident motocyklového sportu Miroslav Čada. První dva jezdci se nemohli vyhlášení zúčastnit, proto jim byly předány ceny v zastoupení. Po skončení akce v kulturním domě Koruna byl připraven program v autokempu U Věže. Zde se konalo neoficiální vyhlašování s názvem Přirodní okruhy 2009. Ceny předávali starosta Ivan Doležal a místopředseda senátu Jiří Liška. Celkové výsledky ze slavnostního vyhlašování v kulturním domě Koruna najdete na webových stránkách Automoklubu Hořice nebo na stránkách czechracing.webnode.cz, kde naleznete také výsledky Přírodních okruhů 2009.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme