Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (984 hl.)
 
1x za týden (499 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (500 hl.)
 
1x za měsíc (507 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (792 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3282
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Jana Plodková pokřtila první kalendář města

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
30. 09. 2010
V obřadní síni jičínského zámku proběhl ve středu 29. září křest prvního stolního kalendáře města Jičína. Přítomné návštěvníky, včetně vzácných hostů, přivítal místostarosta Jičína Richard Koníř. Následovalo vystoupení netradiční folkové kapely Netrafolka, která návštěvníkům zahrála písně z Jičínska. O první myšlence na vznik kalendáře hovořil starosta Jičína Martin Puš.

Starosta se s návštěvníky podělil ještě o jednu krásnou zajímavost, která přišla v den křtu kalendáře. Na serveru aktuálně.cz se v soutěži o nejpříjemnější město k životu umístil Jičín na šestém místě. Umístění je o to cennější, že soutěžilo 300 různých měst z celé České republiky. Jako překvapení byl dále promítnut film s názvem Jičínské inspirace o změnách a krásách města. Při samotném křtu popřál starosta kalendáři, aby udělal jičínským obyvatelům radost a patronka kalendáře Jana Plodková popřála Jičínu, aby se vyvíjel v tom nejlepším světle jako doposud. Po oficiálním programu byl čas na příjemné povídání, či podpis od Jany Plodkové. Herečka se s chutí podepsala každému, kdo přišel, ať už na fotku nebo na kalendář. První stolní kalendář města na rok 2011 s názvem "Jak se žije v Jičíně" mapuje jičínský kulturní život a ukazuje zajímavá místa ve městě. Kalendář je samozřejmě již v prodeji, k dispozici je 1000 výtisků a běžně k dostání je v Městském informačním centru.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme