Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

KOSICE – 3. ročník hudebního festivalu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: CIDLINA svazek obcí - http://www.mikroregioncidlina.cz
01. 08. 2010
Náves v obci Kosice se opět po roce změnila v dějiště pořádání hudebního festivalu s názvem Vrzáňovy Kosice. Tento festival se letos konal již po třetí, a to v neděli 1. srpna, a pořadatele přesvědčuje o tom, že čím dál více získává na oblibě. Festival vznikl na počest významného hudebníka a kapelníka Podkověnky, který již bohužel není mezi námi, ale který zanechal v mnohých nesmazatelnou stopu. Byl jím pan Karel Vrzáň.

Jeho syn, který se podílí na pořádání festivalu, celý letošní ročník odmoderoval. Během festivalu vystupuje vždy 5 kapel, které se více či méně zabývají dechovou hudbou. Poslední šestou kapelou je většinou popová kapela, která vystupuje vždy na závěr festivalu. Zatím mají pořadatelé složení kapel takové, že první tři kapely jsou nějak spjaty s Karlem Vrzáněm. První kapela je domácí, druhá v pořadí je z Chodska, kde byl Karel Vrzáň na vojně, a třetí kapelu tvoří hudebníci, které pan Vrzáň učil. Letos jí byla kapela Melodybrass. Během dne tak postupně vystoupily kapely Podkověnka, Skalanka, Melodybrass, Májovanka a známý hudebník s rodinou čili Vágner Family. Třetímu ročníku festivalu vyšlo počasí na jedničku, možná i to byl jeden z důvodů velké návštěvnosti. Návštěvníci festivalu se výborně bavili a na své si přišly všechny věkové skupiny. Po takovém úspěchu třetího ročníku se určitě budeme moci těšit na ročník čtvrtý.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme