Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (984 hl.)
 
1x za týden (499 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (500 hl.)
 
1x za měsíc (507 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (792 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3282
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – 127. lázeňská sezóna zahájena

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
25. 05. 2011
V sobotu 21. května proběhlo v Lázních Bělohrad slavnostní zahájení 127. lázeňské sezóny. V 10 hodin zahájily slavnostní program Mažoretky z Lomnice nad Popelkou a Heidi Janků, která moderovala celý slavnostní den, pozvala na jeviště starostu Lázní Bělohrad Pavla Šubra a ředitele lázní Štěpána Veleho. 

Během dopoledne probíhala soutěž o nejlepší palačinku. Soutěže se zúčastnila družstva z novopacké hotelovky, místní Lázeňští šviháci, Bydžováci a Kuchtíci z Nové Paky. Pečení palačinek doprovázelo vystoupení světoznámého folklórního souboru Hořeňák. Heidi Janků průběžně komentovala, jak soutěž probíhá a jak si soutěžící vedou. Nechyběly stánky s občerstvením, suvenýry, květinami a také si zde mohli návštěvníci zakoupit různé drobnosti či užitečné dopňky do domácnosti z chráněné dílny Občanského sdružení Život bez bariér. K vidění byla i ukázka ozdobného vyřezávání melounů, které prováděli studenti z Nové Paky. Ochutnat jste zde mohli míchané nápoje nebo si zasoutěžit v minigolfu či si prohlédnout výstavu veteránů. V hotelu Grand probíhal křest nové knihy Český ráj od autora Zdeňka Mrkáčka. Ve 14 hodin předseda poroty Václav Šolc vyhlásil vítěze soutěže. S těsným rozdílem jednoho bodu v soutěži o nejlepší palačinku zvítězilo družstvo studentů Střední školy gastronomie a služeb Nová Paka. 

Redaktor: Irena Průchová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme