Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (919 hl.)
 
1x za týden (423 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (453 hl.)
 
1x za měsíc (452 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (486 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2733
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Druhá etapa Zklidňování dopravy ve městě

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
12. 11. 2010
Od 20.10. dochází v Litomyšli, na průtahu silnice I/35 k omezení provozu kvůli výstavbě ochranných ostrůvků na přechodech pro chodce. Od okružní křižovatky u hotelu Dalibor ve směru Vysoké Mýto se realizuje druhá etapa Zklidňování dopravy ve městě.


Akce je financována z dotace ze státního fondu dopravní infrastruktury. Město se o dotaci ucházelo už v loňském roce, ale nakonec ji fond uvolnil až letos. Náklady se pohybují kolem 800tisíc kč, z toho zhruba 80% uhradí dotace. V uplynulých týdnech vznikly další ostrůvky v místech pro přecházení a na přechodech pro chodce za kruhovou křižovatkou u nemocnice ve směru na Poličku. Tuto akci pro změnu financoval Pardubický kraj s pomocí dotací z Evropské unie v rámci projektu schváleného státním fondem.
Doporučujeme