Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (48 hl.)
 
1x za týden (20 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (25 hl.)
 
1x za měsíc (26 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (19 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 138
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Hudební festival pedagogických škol 2010

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
09. 04. 2010
Do Litomyšle se 24. března sjeli porovnat své výkony mladí hudebníci z celé České republiky. V rámci 33. ročníku Hudebního festivalu pedagogických škol se tu utkali v několika kategoriích. Program festivalu jako každý rok korunoval závěrečný galakoncert. 27. března tak ve Smetanově domě vystoupili ti nejlepší v jednotlivých hudebních oborech.

Program festivalového galakoncertu zakončilo finálové vystoupení sborů, které společně nastudovaly tři části z opery Carmen.
Doporučujeme