Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Dům s pečovatelskými byty v ulici Na Šarlejích

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
07. 05. 2019
Na nové byty s pečovatelskou službou se mohou těšit obyvatelé v Novém Bydžově. Město buduje dům s 21 byty v ulici Na Šarlejích, který by měl být dokončen na konci května 2019. Noví nájemníci se tak budou moci stěhovat do nového bydlení přibližně od září. Co stavbě předcházelo nám pověděl starosta Nového Bydžova Pavel Louda.

První studie byla předložena autorem Ing. arch. Pavlem Červeným z firmy ARCHITEP HK v roce 2013. Ta byla na základě stanoviska památkářů přepracovaná do dnešní konečné podoby. Projektovou dokumentaci zpracovala firma Otakara Vašáka Projekce CZ. Stavbu za 42 mil. Kč realizuje akciová společnost STAVOKA KOSICE. Dotace státu je ve výši 11,5 mil. Kč. Jaké podmínky musí splnit žadatelé o byt s pečovatelskou službou, to byla otázka na 1. místostarostu Martina Kořínka. Pečovatelskou službu bude zajišťovat nezisková organizace DUHA o.p.s. Pokud vás nové bydlení zaujalo a chcete více informací, můžete navštívit webové stránky města kde naleznete podrobné informace. Jak nejlépe o bydlení v nových bytech zažádat nám opět pověděl Martin Kořínek.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme