Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3631
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - Otevření multifunkčního hřiště MŠ Sluníčko

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
06. 09. 2012
Od května jsme byli u toho. Od května jsme se těšili společně s těmito dětmi na zahájení nového školního roku, a je to tady ! V novobydžovské MŠ Sluníčko bylo právě 3. září otevřeno nové multifunkční hřiště a spousta lákavých atrakcí. Předcházelo tomu prvenství této školky ve veřejné anketě Vaše volba, pořádané Skupinou ČEZ. V ní sami Východočeši zvolili, kam poputuje příspěvek Nadace ČEZ ve výši 500 tisíc korun.

Sto tisíci přispělo samotné město Nový Bydžov a tohle je tedy výsledek. Otevření hřiště a zároveň i modernizovaného školního pavilonu provázela malá oslava a hlavní roli v ní měli pochopitelně ti nejmenší. Vraťme se ještě k anketě Skupiny ČEZ Vaše volba. Ta umožňuje lidem ve všech regionech hlasovat pro nejužitečnější projekty z mnoha oblastí našeho života. Do MŠ Sluníčko chodí bezmála 170 dětí z celého Bydžovska, nové hřiště však budou moci využívat i maminky s dětmi na mateřské dovolené. Takže investice nebo finanční příspěvek zvolený veřejností naprosto zaslouženě, navíc s důrazem na bezpečnost a podporu všestrannosti a zdatnosti.

 

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme