Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PECKA - Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích 2018

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Městys Pecka - http://www.obec-pecka.cz
31. 01. 2018
Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích je pevně spjato s areálem koupaliště a kempu Pecka. Další ročník se za velké účasti diváků uskutečnil v sobotu 27. ledna. Součásti této sportovní akce byly i zabíjačkové hody. O dobrou pohodu se starala oblíbená country kapela Náhoda Pecka.

Trať závodu prošla oproti minulým ročníkům určitými změnami. Jakými, to už nám pověděl ředitel závodu Zbyněk Bouzek. Závodu se zúčastnilo celkem 30 závodníků. 15 mužů, 5 žen a 10 dětí. Účastníci s lyžemi vyrobenými před rokem 1970 a v dobovém oblečení byli rozděleni do čtyř kategorií. Jako první se představily děti předškolního věku. Za doprovodu učitelek z mateřské školy absolvovaly dva okruhy ve středu areálu. Na větší děti čekaly okruhy tři. Na trať hlavního závodu vyrážely nejprve ženy v půl minutových intervalech. Mužská kategorie nasledovala ihned po dojetí všech žen. Na stanovišti musel každý závodník vypít panáka zelené a vybrat si soutěžní otázku. Kdo neznal správnou odpověď, musel na trestné kolečko. O ceny nebyla nouze a každý kdo se zúčastnil si nějakou odvezl. Mezi ženami byla nejrychlejší Lucie Morávková, která trať zdolala za 6 minut a 15 vteřin. Druhá skončila Veronika Zahradníková a třetí Dominika Tobolková. Mezi muži byl s časem 3 minuty a 20 vteřin nejrychlejší Miroslav Tobolka. O vteřinu porazil Pavla Holeše a na třetím místě skončil Petr Morávek.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme