Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – 109. lázeňská sezóna

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
17. 05. 2017
Zahájení 109. lázeňské sezony v Poděbradech vyvrcholilo nedělním programem. Ten byl odstartován v 10 hod. v Městské knihovně vernisáží výstavy ke stočtyřicetileté tradici výroby skla. Svoji sklářskou činnost zde prezentuje pět firem působících v Poděbradech.

Na vernisáží promluvil starosta Poděbrad Ladislav Langr. Výstavu můžete navštívit do 25. června. Další program probíhal na kolonádě, kde nejprve vystoupila dechová hudba Daliborka z partnerského města Mariánských lázní. Následovalo Otevírání studánek od Bohuslava Martinů, v podání pěveckého sboru Gymnázia Jiřího z Poděbrad. Žehnání pramenům proběhlo u Eliščina pramene. Moderátor Jakub Charvát nejprve přivítal zástupce partnerských měst, představitelé města Poděbrady, ředitele lázní a předal slovo proboštu Vladimíru Hronkovi. Hned po žehnání pramenům, byl na kolonádě odstartován cyklovýlet. Trasa vedoucí kolem Labe měla cíl v Ekocentru Huslík. Kulturní program Pokračoval ve 13 hodin koncertem smyčcového orchestru Pražské konzervatoře. V úvodu zazněla skladba Fontána, kterou její autor Pavel Trojan věnoval městu Poděbrady.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme