Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Chodecké špičky se opět sešly v lázeňském městě

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
12. 04. 2018
V sobotu 7. dubna proběhl v Poděbradech už 86. ročník chodeckého závodu Poděbrady Walking. Nedílnou součástí tohoto závodu je i běžecký závod O pohár starosty města Poděbrady, který se letos konal už po sedmé. O hladký průběh závodu se staral organizátor Milan Suchomel.

Ceny třem nejlepším v každé kategorii předával starosta Poděbrad Ladislav Langr, radní Zbyněk Lukavec a mezinárodní rozhodčí Miloslav Lapka. Hlavní cenu putovní pohár starosty, odměnu 5 tis. Kč a dort od cukrárny U Reinvaldů, získala ZŠ T. G. Masaryka s počtem 221 běžců. Při slavnostním zahájení, které proběhlo ve 12 hodin a 45 minut, se nejprve představily poděbradské mažoretky. Po krátkém vystoupení pak promluvil starosta Poděbrad Ladislav Langr a předseda Českého Atletického Svazu Libor Varhaník. Ve 13 hodin začali postupně startovat jednotlivé kategorie. Jako první se představily juniorky. O 20 minut později odstartovali junioři a dále následovaly ženy a jako poslední odstartovala kategorie mužů. Z nich byl nejrychlejší Němec Christopher Linke. Trať 20 km absolvoval za 1 hodinu 21 minut a 55 vteřin. Mezi ženami byla nejrychlejší italka Eleanora Giorgiová s časem 1 hodina 28 minut a 49 vteřin. Z titulů republikových šampionů se mohli těšit Anežka Drahotová a Lukáš Gdula. Kompletní výsledky najdete na webových stránkách www.podebrady-walking.cz .

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme