09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.

09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

31. 05. 2017
V rámci sportovních dnů, které proběhly o uplynulém víkendu na poděbradském Jezeře, byl i závod dračích lodí a běh krále Jiřího. Oba závody se uskutečnily v sobotu 27. května. Závod pod názvem Poděbradské dračí srdce se jel už po desáté. Jaké ale byly začátky velkých soubojů dvacetičlenných posádek, to nám pověděl ředitel závodu Jaroslav Formánek.

Tým Dračí lodě Město Poděbrady se závodů účastní pravidelně. Zeptali jsme se tedy kapitána, jak je se svou posádkou spokojený. V okolí Jezera se běžel i Běh krále Jiřího. Mezi muži byl nejrychlejší Abdelkabir Saji, který trať dlouhou 10 km zdolal za 32 minut a 50,18 vteřiny. Druhý skončil Milan Janoušek a třetí Jiří Miler. Mezi ženami byla nejrychlejší Daniela Havránková s časem 37 minut a 12,68 vteřiny. Druhé místo patřilo Markétě Gajdorusové a třetí Janě Klimešové. Závod dračích lodí vrcholil posledními jízdami, kde se bojovalo o konečné pořadí. V jízdě o 7. – 9. místo bylo i družstvo Města Poděbrady. Na to, jakou mají taktiku, jsme se opět zeptali jejich kapitána Vladimíra Kotláře. Taktika se vyplatila a tým Dračí lodě Město Poděbrady vybojoval sedmou příčku. Další jízda byla o 4. – 6. místo. V té byl nejúspěšnější tým Bakers (bejkrs) před týmem Převážně neškodní a týmem Bouda u Jamese. O medaile se utkaly týmy Namydlený blesk, Sportovní gymnastika Poděbrady a Lyžaři. Po strhujícím souboji zvítězila Sportovní gymnastika Poděbrady druhé místo obsadil Namydlený blesk a třetí Lyžaři. Pokud vás tahle týmová soutěž zaujala, můžete se přihlásit na příští ročník 2018.

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček