Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (985 hl.)
 
1x za týden (500 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (500 hl.)
 
1x za měsíc (507 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (792 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3284
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Strom Olgy Havlové a výstava fotografií v Městské knihovně

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
07. 05. 2018
Ve čtvrtek 3. května byl před Základní školou Václava Havla v Poděbradech zasazen strom Olgy Havlové. V úvodu zazněla česká hymna v podání pěveckého sboru Kvítek. Po hymně nejprve promluvila dlouholetá předsedkyně Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové Milena Černá.

Připomněla dlouholetou práci paní Olgy, při které pomáhala slabším a snažila se o spravedlivý život pro každého. Jako druhý vystoupil starosta Poděbrad Ladislav Langr, který mimo jiné pohovořil i o tom, že právě před 7 lety byla v Poděbradech jako první, pojmenovaná základní škola po Václavu Havlovi. Během programu zazněla i oblíbená píseň Olgy Havlové. Po zasazení stromu se všichni přesunuli do Městské knihovny Poděbrady, kde od 16 hodin proběhla vernisáž výstavy „Olga Havlová a Výbor dobré vůle“. Vernisáž, za účasti Mileny Černé, ředitelky Výboru dobré vůle Moniky Granja a starosty Poděbrad Ladislava Langra, zahájila vedoucí knihovny Vladimíra Zemánková. Prostor byl i na dotazy ze života Olgy Havlové a ředitelka Monika Granja přiblížila činnost Výboru dobré vůle v dnešní době. Zajímavé fotografie, které zachycují práci Olgy Havlové a Výboru dobré vůle můžete v Městské knihovně Poděbrady navštívit do 29. června.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme