Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (976 hl.)
 
1x za týden (483 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (492 hl.)
 
1x za měsíc (500 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (788 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3239
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Svatomartinské trhy

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
12. 11. 2013
V neděli 10. listopadu do Poděbrad opět zavítal Martin na bílém koni. Proč? Aby zahájil Svatomartinské trhy na prvním zámeckém nádvoří. Sněhová nadílka se nekonala, zrovna tak jako loni. 

K vidění toho bylo mnoho. Ve více než padesáti stáncích si každý přišel na své.   Trhovci nabízeli občerstvení, klobásy, slovenské sýry, keramiku, řezbářské práce, svíčky, šperky nebo něco na sebe. I když byl den jako malovaný, nejlépe bylo ve vestibulu Divadla Na Kovárně. Kdo by odolal mladým vínům, která tu byla k mání. Jak se vlastně liší Svatomartinské víno od ostatních nám řekl Jiří Mašata. K vínu patří hudba. Jaká jiná hudba by to měla být než moravská. Cimbálová muzika Réva do Poděbrad zavítala ze Zlína. Jejich repertoár byl široký: od klasiky až po rockové pecky. Radek Hala nám prozradil, jak tráví předvánoční čas pravá cimbálovka. O tom, že jsou Svatomartinské trhy oblíbenou a vyhledávanou událostí, svědčí počet návštěvníků. Ten byl opět vysoký. Vůbec nevadilo, že na Svatomartinské víno jsme si museli ještě den počkat, i bez toho byla nálada výborná.

 

Redaktor: Kateřina Demlová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme