Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (976 hl.)
 
1x za týden (483 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (492 hl.)
 
1x za měsíc (500 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (788 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3239
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Swingtime in Poděbrady

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
30. 07. 2013
V letním období se v Poděbradech střídá jedna kulturní akce za druhou. Ve dnech 26. až 28. července zněl lázeňskou kolonádou swing a jazz. O uplynulém víkendu se uskutečnil 2. ročník nového festivalu Swingtime in Poděbrady.

Sobotní program moderoval populární herec a zpěvák Petr Vondráček. Od 20 hodin byl na programu koncert Big bandu Gustava Broma a jeho sólistů pod vedením Vlado Valoviče. Koncert byl zároveň vysílán Českým rozhlasem. V rámci letošního festivalu proběhl 1. ročník pěvecké soutěže pod názvem STARS OF SWING. Mezi porotci byly takové osobnosti jako například zpěvačka Jitka Zelenková nebo pedagog a zpěvák Filip Gondolán. Toho jsme se zeptali, jak je s úrovní soutěže spokojený. Finalisté soutěže se představili i v sobotním programu za doprovodu Big bandu Gustava Broma. Prvním vítězem soutěže STARS OF SWING se stal Martin Růža. Společně s Big bandem si zaspíval i moderátor Petr Vondráček nebo porotci Filip Gondolán a Jitka Zelenková. Během festivalu vystoupilo kolem desítky dixilandů a bigbandů a velký zájem diváků jen potvrdil, že swing je opravdu nesmrtelný.

Redaktor: Martina Romaňáková a David Vondrouš, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme