Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1036 hl.)
 
1x za týden (519 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (519 hl.)
 
1x za měsíc (527 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (819 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3420
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SOBOTKA – Závěr 62. Šrámkovy Sobotky

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Sobotka - http://www.sobotka.cz
11. 07. 2018
62. ročník Šrámkovy Sobotky je už minulostí. Skončil v sobotu 7. července. V naši reportáži se ještě vrátíme k pátečnímu programu, kdy v sále Spořitelny proběhla beseda s Helenou Illnerovou a Jiřím Grygarem. Také se podíváme na výstupy z jedné autorské dílny.

Nejprve se ale zeptáme vedoucí Městského kulturního střediska Pavlíny Havlové, jaký byl ten letošní ročník? Zájem o besedu s Jiřím Grygarem a Helenou Illnerovou byl veliký a rozhodně každý kdo přišel určitě nelitoval. Besedu moderoval Jan Bílek a došlo i na otázky, kdy vlastně máme půlnoc. Jednou z devíti týdenních dílen, které během festivalu v Sobotce proběhly, byla i Dílna rozhlasového dokumentu, kterou vedl Daniel Moravec. Výstupy absolventů proběhly v oddací síni Městského úřadu. Letošní Šrámkova Sobotka a téma „Čas v nás“, možná v mnohých vyvolala řadu otázek. Třeba o tom, jestli přeci jen nežijeme moc uspěchaně a jestli je potřeba být všude a hned. Ale to ukáže až čas. A nám nezbývá než se těšit na další ročník, který se opět uskuteční v prvním prázdninovém týdnu roku 2019.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme