Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SPÁLOV - Údolím dvou řek

Liberecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
26. 09. 2014
Údolím dvou řek je název akce, kterou v prostorách hotelu Pod Spálovem uspořádaly v sobotu 20. září Kluby českých turistů Semily a Tanvald a oblast Klubu českých turistů Libereckého kraje. Co bylo důvodem, jsme se zeptali předsedkyně Klubu českých turistů Semily Zdeňky Markové.

Počasí pořadatelům přálo, a tak nikoho nepřekvapila vysoká účast lidí vyznávajících turistiku a procházky krásnou přírodou. Odměnou jim byly pamětní listy a odznaky, které byly k mání v areálu hotelu. Kulturní program byl opravdu bohatý. Na úvod se představil houslista František Lamač a zpěvačka Jana Heryánová Ryklová. Svým vystoupením také zaujalo pouliční divadlo Kvelb z Českých Budějovic. Černá rodinka je chůdařský výlet mezi lidi v podobě ztřeštěné rodinky. Milovníky country zase potěšila kapela z Desné Severák. Představil se také Rozpustilý kabaret nebo pop-rocková kapela z Železného Brodu Těsně vedle. K vidění byla i kouzla, dámy a pánové v dobovém oblečení a hlavně dobrá nálada, úsměvy a pohoda.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Kristýna Krupková

Doporučujeme