Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (976 hl.)
 
1x za týden (483 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (492 hl.)
 
1x za měsíc (500 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (788 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3239
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Hrad Svojanov zahájil sezónu jarmarkem

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
26. 05. 2010
Hradním jarmarkem začala na Svojanově letní sezóna. Na návštěvníky čekali kostýmovaní kejklíři, řemeslníci a doprovodný program s šermíři a hudebníky.

O návštěvníky hrad rozhodně nouzi nemá, v minulém roce jej navštívilo 47 tisíc lidí, na regionální poměry nevídané číslo. Zdejší expozice nově zdobí umělecké předměty z přelomu 19. století a stylově jsou vybaveny i ubytovací kapacity hradu. Svojanov je totiž jedním z mála hradů u nás, který nabízí ubytování přímo v areálu. Za branami najdete i restauraci, která má od začátku května nového provozovatele. V květnu a v červnu je hrad otevřen denně kromě pondělí, v červenci a v srpnu bude provoz nepřetržitý.

Doporučujeme