Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (393 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2300
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Společnost Qanto chce další titul Prodejna roku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
26. 05. 2010
Od šestého května je na sídlišti u vlakového nádraží ve Svitavách otevřena nová prodejna. Nahradila už poměrně zastaralou samoobsluhu, která ve stejné budově fungovala s malými změnami v podstatě od doby, kdy bylo sídliště postaveno.

Otevřením maloobchodu na sídlišti ve Svitavách se počet prodejen, které společnost provozuje, zvýšil na úctyhodných 15. Největší funguje v Letohradě a má téměř 1000 metrů čtverečních prodejní plochy. Nejnovější svitavský obchod je s šesti sty metry na druhém místě. Kromě toho firma provozuje ještě dalších 7 velkoobchodů.

Kromě šíře nabídky zboží se společnost soustředí i na kvalitu interiérů. Důkazem úspěchu této snahy budiž loňský titul Prodejna roku v anketě společnosti Economia. Prodejnou roku se stal firemní maloobchod v Chocni. Letos provozovatelé vkládají naděje právě do této čerstvě otevřené prodejny ve Svitavách.

Doporučujeme