Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - „Íčkaři“ sobě navzájem

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
25. 01. 2011
Vrchlabí - Pod taktovkou Krkonoš – svazku měst a obcí pokračují pravidelná setkání pracovníků krkonošských informačních center včetně Hlavního informačního střediska Správy KRNAP. Každý měsíc mají příležitost vzájemně vyměnit aktuálně vydané propagační tiskoviny, ale také tipy na v nadcházejícím období připravované sportovní, kulturní a společenské akce.


Při lednovém setkání přítomní zrekapitulovali letošní naplánované veletržní prezentace s tím, že rozmyslí svoji osobní účast ve stáncích.

 

Pohovořili o nově vydaném Kalendáři akcí v Krkonoších a Podkrkonoší, který byl na rok 2011 z finančních důvodů vytvořen pouze v elektronické podobě. Vyhodnotili všechna pro a proti této podobě s tím, že kalendář je přístupný všem zájemcům ve formě pdf. Pokud si pro něj přijdou lidé osobně do informačního centra, obdrží pdf vytištěný.

Seznámeni byli s nově získanou dotací od Evropské unie s názvem "Krkonoše - nová šance pro cestovní ruch", která umožní profesionalizaci manažerů Svazku a v průběhu tří let vydání nových celokrkonošských propagačních materiálů.

V rámci vlastní prezentace pozvali zástupci infocenter své kolegy a prostřednictvím nich i návštěvníky regionu na probíhající výstavy a jiné připravované programy: do Žacléře na výstavu Prospera Piette o jeho záslužné činnosti při propagaci regionu, do Černého Dolu do muzea hornictví, resp. na výstavu obrazů Vladimíra Víta.  Do Malé Úpy na prohlídku rozšířených prostor infocentra se stálou expozicí a každoroční závody na rohačkách, do Pece pod Sněžkou Veselého výletu na výstavu děl Jiřího Škopka, tvůrce známé mozaiky u pramene Labe, do připravovaného muzea Vápenky v Albeřicích, která vzniká ve spolupráci se Správou KRNAP. Informační středisko Veselý výlet v Horním Maršově bude, stejně jako ke hrádku Aichelburg, zapůjčovat všem, kdo projeví zájem o prohlídku, klíč od Vápenky. Zazněla i pozvánka do Horního Maršova na tradiční únorový masopust. V Rokytnici nad Jizerou pořádají pravidelné cestopisné přednášky a promítání. Nyní je na programu pořad o Kavkazu. V pátek 18. února by si zájemci neměli nechat v Rokytnici ujít Pašerácký víkend. V Jilemnici představují do 27. února výstavu loutek Vojtěcha Suchardy. V „tržnici“ probíhají i nadále kurzy rukodělných řemesel. V infocentru v Hostinném probíhá výstava prací technikou „pačvork“. Špindlerův Mlýn se připravuje na březnový Světový pohár v lyžování žen a do Harrachova přijede 19. března Krakonoš se svojí družinou. Ve Vrchlabí byl otevřen nový divadelní klub a v něm, stejně jako v KD Střelnice, probíhají zajímavé pořady. Na pátek 18. února je v Trutnově připraven Krakonošův bál a v březnu tradiční hudební jazzinec. Správa KRNAP má pro své příznivce a zájemce připravenu řadu populárně naučných programů a pořadů.  Pro bližší informace sledujte webové stránky www.krkonose.eu, www.krnap.cz a webové stránky jednotlivých měst a obcí.
| Zdroj: D.Palátková
Doporučujeme