Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Kladské pomezí na veletrhu REGION TOUR 2011 v Brně

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
21. 01. 2011
Brno - Ve dnech od 13. do 16. ledna 2011 proběhl 20. ročník tradičního veletrhu cestovního ruchu Region Tour v Brně. BRANKA, o. p. s. Společně s partnery prezentovala náš region.


kl01_120Průběh veletrhu byl personálně zajištěn zaměstnanci BRANKY o. p. s. (Daniel Denygr a Lenka Lembejová) a zástupci z řad TIC (Petra Kuřátková, Matina Golová, Martina Tauchmanová a Beata Radoňová). Doprovodný program zajistila Martina Tauchmanová a Beata Radoňová. Model skal zdobil po celou dobu trvání veletrhu naší expozici. Oživením byl vědomostní kvíz o ceny.

Podle předběžných zpráv a informací  BVV Veletrhy Brno návštívilo veletrh kolem 30 tisíc osob. Hned první odborný den prošlo branami kolem 11 tisíc profesionálů. BRANKA, o. p. s. společně s firmou CDS Náchod uspořádala autobusový zájezd, kterého se zúčastnilo na 40 zástupců měst, TIC a partnerů. K dobré náladě všem přispělo občerstvení a vzájemná diskuse v expozici.

 

Návštěvnící veletrhu získávali komplexní informace o našem regionu. Největší zájem byl o přírodní a kulturní památky a možnosti ubytování.  Kromě společných image materiálů Kladského pomezí byly k dispozci i nové a aktuální propagační materiály jednotlivých obcí, svazků a partnerů. Zájem byl rovněž o nové cyklomapy a katalog ubytování. Pozitivní je povědomí o značce Kladské pomezí. Letošní rok byl z hlediska lokalizace mnohem úspěšnější než předešlé ročníky. kl02_120

„Osobně jsem byl v Brně po šesté a můžu porovnat složení a zájem návštěvníků veletrhu. Kromě sběratelů pohlednic a kalendáříků se stále více setkáváme s klienty, kteří hledají konktrétní infomace a programy (např. seniorký zájezd, školní výlet, apod.). Právě poptávka po cílených produktech je výzva pro nadcházející rok, abychom byli schopni v budoucnu poptávku uspokojit.“  

kl03_120Daniel Denygr, ředitel BRANKA, o. p. s.

Mimo jiné se během veletrhu podařilo navázat kontakt s možnými partnerskými regiony v zahraničí, především na Slovensku.

Poděkování patří všem partnerům expozice Klaského pomezí, Královehradeckému kraji, firmě CDS Náchod a všem, kdo se na přípravě a realizaci expozice podílel.

 

Příští ročník veletrhu Region Tour se uskuteční od 12. do 15. ledna 2012. Expozice bude stejně jako v letošním roce spolufinancována z ROP NUTSII Severovýchod z projektu Kladské pomezí – Krajina příběhů.
| Zdroj: Daniel Denygr
Doporučujeme