Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1042 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (525 hl.)
 
1x za měsíc (532 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (824 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3445
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Veď mě dál, stezko má, naučná…

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
26. 01. 2011
Česká Skalice - Tak možná právě něco takového se honilo v hlavě autorům při psaní žádosti o dotaci na projekt s názvem „Stezky za poznáním - šetrný produkt podporující rozvoj venkovské turistiky“. Realizátorem projektu, který si klade za cíl nejen zmapovat, ale také vylepšit a rozšířit stávající síť turistických naučných stezek v našem regionu, je Centrum rozvoje Česká Skalice.


V oblasti vzdělávání, osvěty, podpory turistického ruchu i venkovského prostoru není toto občanské sdružení žádným nováčkem, mimo jiné provozuje Regionální informační centrum v České Skalici, které celoročně poskytuje širokou škálu služeb nejen obyvatelům města, ale i jeho návštěvníkům a turistům. V projektu proto bude hrát  nezastupitelnou roli. Ke spolupráci si ale Centrum rozvoje přizvalo i další, již osvědčené a zkušené, partnery – Místní akční skupiny Království – Jestřebí hory a Mezi Úpou a Metují. Mezi další aktéry, kteří jsou přizváni ke společné práci pro rozvoj šetrného turistického ruchu, patří ještě například Klub českých turistů, Sdružení pro Vízmburk nebo informační centra z turistické oblasti Kladské pomezí. Projekt bude probíhat prakticky po celý letošní rok a prvním „hmatatelným“ výstupem bude pasport naučných stezek v regionu. Ten může být už v letní turistické sezóně vítaným pomocníkem a rádcem všem zájemcům o poznávání přírodních krás či historického bohatství Kladského pomezí. Projekt „Stezky za poznáním - šetrný produkt podporující rozvoj venkovské turistiky“ je spolufinancován z programu podpory nestátních neziskových organizací pro rok pro rok 2011v působnosti Ministerstva pro místní rozvoj ČR.
| Zdroj: Ing. Iljana Beránková
Doporučujeme